Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama jep lajmin e mirë: Ja çfarë shkruan Indeksi Global i Bankës Botërore (VIDEO)

Kryeministri Rama jep lajmin e mirë: Ja çfarë shkruan Indeksi
x

Gossip

Eli Fara sfidon edhe 20-vjeçaret, e bija i publikon foton me bikini dhe gjithë fansat ngelën pa fjalë

Eli Fara sfidon edhe 20-vjeçaret, e bija i publikon foton me bikini dhe

Këngëtarja Eli Fara është ndër ato personazhe të njohur që është vlerësuar gjithmonë për pamjen e saj.

E ndërsa i ka kaluar të 50-at, sërish Eli vijon që të duket në super formë.

Ka qenë e bija, Marina Fara, ajo që ka zbuluar një tjetër anë të këngëtares, duke publikuar një fotografi ku të dyja shihen me bikini.

Eli shfaqte në këtë në super-formë dhe mund të themi se e konkurron denjësisht të bijën.

Eli Fara sfidon edhe 20-vjeçaret, e bija i publikon foton me bikini dhe

Më të lexuarat