BREAKING NEWS

E papritur/ Jep dorëheqjen nënkryetari i Bashkisë Durrës, ja cilit koalicion do t’i bashkohet për zgjedhjet e 25 prillit

E papritur/ Jep dorëheqjen nënkryetari i Bashkisë Durrës, ja
x

Gossip

Elia Zaharia poston foton e ëmbël me Princeshën Geraldinë të vishura njëlloj: Ne dy shoqet të...

Elia Zaharia poston foton e ëmbël me Princeshën Geraldinë

Me anë të një postimi në rrjetin social, Elia Zaharia Zogu, ka postuar një foto dhe urim të ëmbël. Bashkëshortja e Princit Leka Zogu, ka uruar një javë të bukur e të mbarë për të gjithë, me një foto shumë speciale.

Ajo ka publikuar një fotografi ku duket se mban shtrënguar në krah princeshë Geraldinën e vogël. E ulur në stol me gjelbërim rrethuar, Elia shihet se ka veshur një bluzë të njejtë me kostumin e vajzës.

Elia Zaharia poston foton e ëmbël me Princeshën Geraldinë

“Javë sa më e bukur nga ne të dy shoqet që vishemi njësoj”, shkruan ajo krahas fotos.

Elia Zaharia poston foton e ëmbël me Princeshën Geraldinë

Më të lexuarat