BREAKING NEWS

Nuk ka qetësi! Tërmeti shkund Shqipërinë, ja sa ishte magnituda

Nuk ka qetësi! Tërmeti shkund Shqipërinë, ja sa ishte
x
BREAKING NEWS

Arti shqiptar në zi, ndërron jetë poeti dhe shkrimtari i njohur (FOTO+EMRI)

Arti shqiptar në zi, ndërron jetë poeti dhe shkrimtari i njohur
x
BREAKING NEWS

Demokratët morën sot goditjen e madhe, reagon Kreshnik Spahiu dhe bën deklaratën e fortë: Ja pse kjo parti duhet të shkrihet

Demokratët morën sot goditjen e madhe, reagon Kreshnik Spahiu dhe
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat e rasteve me Covid në 24 orët e fundit në Shqipëri

Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat e rasteve me Covid
x
BREAKING NEWS

“Gërdeci është vrasje masive”/ GJKKO mbylli hetimet për Fatmir Mediun, shpërthen i revoltuar Erion Braçe dhe nuk lë gjë pa thënë: Mos guxoj kush të...(VIDEO)

“Gërdeci është vrasje masive”/ GJKKO mbylli hetimet
x
BREAKING NEWS

GJKKO mbylli hetimet për ish ministrin Fatmir Mediu, SPAK nuk humb kohë dhe bën lëvizjen urgjente, del kundër Gjykatës së Posaçme kundër Krimit dhe Korrupsionit dhe e paralajmëron

GJKKO mbylli hetimet për ish ministrin Fatmir Mediu, SPAK nuk humb
x
BREAKING NEWS

A do të hetohet Fatmir Mediu? GJKKO jep vendimin për ish ministrin

A do të hetohet Fatmir Mediu? GJKKO jep vendimin për ish ministrin
x
BREAKING NEWS

Arben Pëllumbi bën njoftimin me rëndësi, Partia Socialiste pritet të dalë në një konferencë urgjente

Arben Pëllumbi bën njoftimin me rëndësi, Partia Socialiste
x

Gossip

Eliona Pitarka zbulon për herë të parë portretin e partnerit të saj me foton më të bukur

Eliona Pitarka zbulon për herë të parë portretin e partnerit

Prej disa muajsh aktorja e njohur e humorit, Eliona Pitarka është bërë nënë për herë të parë. Gala e vogël ka zbukuruar jetën e mamit të saj, e cila nuk nguron asnjë moment që ta ndajë me ndjekësit.

Mirëpo, kur vjen puna te babi i Galës, Eliona është aq e rezervuar sa nuk po arrijmë të zbulojmë dot portretin e partnerit të saj.

Sot, në festën e baballarëve Eliona ka vendosur që të zbulojë vetëm një copëz të tij. Festën e parë si baba aktorja ja ka uruar partnerit me foton më të bukur ku dhe me këtë rast na ka prezantuar dhe ne me një pjesë të protretit të tij.

“Gëzuar ditëlindjen e baballarëve”, shkruan Eliona krah imazhit më të bukur të dy dashurive të saj.

Eliona Pitarka zbulon për herë të parë portretin e partnerit

Më të lexuarat