Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Elisa Spiropali publikon foton me të bijën në ditën e parë të kopshtit

Postuar: 10/09/2018 - 13:58

Deputetja e Partisë Socialiste, Elisa Spiropali më 4 mars 2014 u bë nënë për herë të parë e një vajze, të cilën e pagëzoi me emrin e veçantë, Nalta.Një gëzim i madh për familjen Spiropali, të cilin Elisa nuk ka ngurruar ta shprehë në asnjë moment me dedikimet speciale që i kushton së bijës.

 
Ka qenë vetë Elisa ajo që ka publikuar në profilin e saj në Instagram dy foto nga dita e parë e kopshtit të vajzës së saj.
 
“Nalta shkon në kopësht”, shkruan Elisa krahas fotove.Në këtë ditë të rëndësishme të vajzës së saj, e cila ka nisur rrugën drejt dijes ,Elisa dhe bashkëshorti i saj kanë zgjedhur ta shoqërojnë të dy Naltën.
 
 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 2

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 26/09/2018 - 15:12

Këngëtari i famshëm turk Can Bonomo ka pësuar një aksident të rëndë me motor ditën e hënë.

Postuar: 26/09/2018 - 14:28

Greta Koçi feston sot ditëlindjen dhe ka marrë një surprizë tepër të veçantë që në orët e para të

Postuar: 26/09/2018 - 14:06

Pavarësisht se prej 10 vitesh është një emër i njohur i muzikës shqiptare, Dren Abazi vendosi vet

Postuar: 26/09/2018 - 13:47

Në Rusi është duke u zhvilluar një emision televiziv në të cilin artistja Olga Buzova&n

Postuar: 26/09/2018 - 13:31

Në fotografitë apo videot që bëjnë personazhet publikë në rrjetet sociale, ne shohim vetëm rezult

Postuar: 26/09/2018 - 13:02

Prezantuesja e programit të mëngjesit në Top Channel, Ori Nebiaj është e njohur për natyrën e saj

Postuar: 26/09/2018 - 12:15

Kastro Zizo është një figurave më të njohura të showbizit shqiptar, i cili tërheq herë pas here v