BREAKING NEWS

Ja se si nobelisti Montagnier po hedh në erë Big Farmën dhe po zbardh veprimet kriminale me covid 19

Ja se si nobelisti Montagnier  po hedh në erë Big Farmën dhe  po
x

Gossip

Elvana Gjata apo Enca? Ermal Mamaqi bën zgjedhjen e vështirë: Të them të drejtën...

Elvana Gjata apo Enca? Ermal Mamaqi bën zgjedhjen e vështirë:

Ermal Mamaqi ishte mbrëmjen e djeshme i ftuar në "Shiko kush luan", ndërsa sot pjesë e "After Party" në Youtube. Një ndër pyetjet që i është drejtuar është: "Elvana Gjata apo Enca?"

Ai zgjodhi Elvanën, duke u shprehur: "Të them të drejtën, Elvana është në zemrën time shumë vite përpara kështu që...".

Kujtojmë se dy vajzat janë personazhe në dy filmat e tij, në "Gisht Mjaltë" (Elvana) dhe në "I love Tropoja" (Enca).

Më të lexuarat