BREAKING NEWS

KLSH zbarkon në institucionet e dy qyteteve të rëndësishme të vendit/ Kallëzohen 7 funksionarë publikë në Prokurori. Kush janë zyrtarët e lartë dhe akuzat që rëndojnë mbi to

KLSH zbarkon në institucionet e dy qyteteve të rëndësishme
x

Gossip

Elvana Gjata bën rrëfimin e rrallë pas suksesit të albumit të ri: Ju tregoj makthin më të madh në jetën time!

Elvana Gjata bën rrëfimin e rrallë pas suksesit të albumit

Këngëtarja Elvana Gjata ka folur lidhur me situatën e koronavirusit në Shqipëri, duke u shprehur se infektimi i prindërve me Covid-19 ishte makthi më i madh që kishte përjetuar.

E ftuar në emisionin “Soiree”, Gjata tha se vetë nuk e ka kaluar pandeminë e koronavirusit, por ka treguar për eksperiencën e prindërve të saj.

“COVID-in nuk e kam kaluar ende. Por kam kaluar periudhë shumë të vështirë. Më ka ndryshuar shumë. I jam përkushtuar totalisht familjes, kam kaluar shumë kohë me ta. Prindërit e kaluan, ishte makthi më i madh që mund të përjetoja. Motra jo! Nuk e kaluan aq rëndë sa prisja, por shkoi shumë mirë. I dua shumë. Janë pika ime e dobët,”-tha ajo.

Më të lexuarat