Lajme të tjera
BREAKING NEWS

“3 programe të reja nxitjeje të ...”, kryeministri Rama bën publik vendimin më të fundit të qeverisë dhe jep lajmin e mirë

“3 programe të reja nxitjeje të ...”, kryeministri Rama
x

Gossip

Elvana Gjata në panik nga koronavirusi, i përgjërohet shqiptarëve: A nuk ju dhimbsen… (FOTO)

Elvana Gjata në panik nga koronavirusi, i përgjërohet

Këngëtarja Elvana Gjata ka zgjedhur t’i bëjë thirrje shqiptarëve, që të qëndrojnë në shtëpi, për të shmangur sa më shumë përhapjen e virusit vdekjeprurës, Covid-19.

Përmes tre postimeve, me të njëjtat fjalë “Qëndroni në shtëpi”, këngëtarja bën thirrje për të gjithë shqiptarinë.

Me tone lutjeje dhe përgjërimi, Elvana Gjata i kujton popullit të saj se sa të rrezikuar janë në këtë mes, prindërit dhe gjyshërit tanë.

“Ju përgjërohem të gjithë Shqiptarëve!      

Tirana! Vlora ! Shkodra! Prishtina! Shkupi! Ulqini! Kudo ku jeni o shqiptare!

Elvana Gjata në panik nga koronavirusi, i përgjërohet

Më të lexuarat