Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Elvana Gjata vishet nuse dhe zbulon surprizën e radhës për të gjithë

Postuar: 14/03/2019 - 20:06

Elvana Gjata është konsideruar gjithmonë si një nga këngëtaret më të suksesshme shqiptare, e cila ka qëndruar pranë shijeve të publikut duke sjellë herë pas here projekte të ndryshme muzikore. Disa javë më parë bukuroshja solli këngën e saj më të fundit i cili ishte një bashkëpunim i Aida Barakut dhe kantautorit Armend Rexhepagiqi, me titull ‘Tavolina e mërzisë’.

Pa kaluar ende shumë kohë nga ky projekt, këngëtarja ka paralajmëruar se do të sjellë një tjetër këngë në bashkëpunim me LyricalSon, e cila titullohet ‘Pa dashuri’.siç ka treguar dhe vetë Elvana në ‘Instagram’, kënga do të jetë pjesë e komedisë ‘2 Gisht Mjaltë’ dhe në të ajo do të shfaqet e veshur si nuse.

Nuk dihet ende data e publikimit të saj, por është e sigurt se fansat e këngëtares janë duke e pritur me shumë kuriozitet surprizën e radhës nga Elvana.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 20/03/2019 - 19:01

Kur Meghan Markle dhe Princ Harry treguan që do largohen nga Kate dhe William për të jetuar në një tjetër shtëpi, fansat në internet arritën në konkluzionin që ata kishin mosmarrëveshje me njëri-tjetrin.

Postuar: 20/03/2019 - 18:24

Ylli shqiptar i muzikës botërore Rita Ora ka shuar kureshtjen e ndjekësve të saj për të shkuarën.

Postuar: 20/03/2019 - 16:31

‘Në kurthin e Piter Pan’ është një ndër emisionet ku prezenca e fëmijëve e bën këtë e

Postuar: 20/03/2019 - 16:06

Mjafton një kostum i kuq për të treguar fizikun e Georgina Rodriguez.

Postuar: 20/03/2019 - 12:47

Moderatorja e njohur, Bora Zemani që në daljen e saj të parë në ekran ka dalluar për flokët e gja

Postuar: 20/03/2019 - 12:12

Disa ditë më parë në media u përhap lajmi se trashëgimtarja e Top Channel, Lori Hoxha, ishte ndar

Postuar: 20/03/2019 - 11:59

Kanye West ka deklaruar së fundmi se kërkon të sjellë një projekt të ri muzikor me një këngëtar