Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Elvis Pupa i bën komentin epik gruas në Instagram

Postuar: 23/10/2018 - 12:58

 Një ndër aktorët e humorit më të ndjekur është dhe aktori që u bë i njohur në spektaklin e 'Porttokallisë' Elvis Pupa.

Ai ka një numër të madh fansash në Instagram, me të cilët aktori herë pas herë ndanë me to momente të ndryshme nga jeta e përditshme.Mirëpo ditën e sotme një foto tërhoqi vëmëndjen e të gjithëvë për një arsye shumë të veçantë.Teksa kishte shkruar:’E do robi një shtyllë me u mbështet. Imagjino nivelin e vështirësisë, të luash shtyllash këtu'.

Gruaja e tij me humor i bëri një kompliment romantik:’Ti je shtylla e shtëpisë, o çavo’, duke imituar një nga rolet më të njohura të Visit.

Ndërsa aktori ja kthen me humor:'Me këto fjalë të hutoni ju'.

Image

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 16/01/2019 - 23:26

Gjatë ditës së sotme, shumë personazhe publikë kanë qenë aktiv në rrjetet sociale duke publikuar foto të tyre para shumë vitesh.
 

Postuar: 16/01/2019 - 14:54

Ledina Çelo e ka pranuar sfidën më të re që po fikson të gjithë të famshmit shqiptarë dhe madje m

Postuar: 16/01/2019 - 13:21

Pre e sfidës më të njohur të momentit në rrjetet sociale “10 year challenge” janë bër

Postuar: 16/01/2019 - 13:10

 Reperi Majk ka kaluar një ditë të bukur me djalin e tij, Roan.

Postuar: 16/01/2019 - 13:08

Enca Haxhia është një ndër këngëtaret më të pëlqyera nga të rinjtë dhe njëkohësisht më e komentua

Postuar: 16/01/2019 - 12:03

Këngëtari shqiptar Albatrit Muqiqi dhe bashkëshortja e tij Egzona, janë bërë prindër për herë të