BREAKING NEWS

Jepet vendimi përfundimtar, GJKKO dënon me burg Adriatik Llallën, ja çfarë ndodh nëse nuk paraqitet ish kryeprokurori pasi ka një javë që është larguar jashtë vendit

Jepet vendimi përfundimtar, GJKKO dënon me burg Adriatik Llallën,
x
BREAKING NEWS

'Luftë' për PD-në/ Lulzim Basha i përgjigjet 'dhëmbë për dhëmbë' Sali Berishës pas akuzave të rënda që bëri nga Fieri: Kjo gjë nuk do të ndodhë kurrë!

'Luftë' për PD-në/ Lulzim Basha i përgjigjet
x
BREAKING NEWS

“Po dëgjohen tringëllima prangash”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat e rënda dhe plas paralajmërimin ‘bombë’ për politikanët shqiptarë: Janë kapur në krimin e...

“Po dëgjohen tringëllima prangash”, Frrok Çupi
x
BREAKING NEWS

Ambasada e SHBA thërret deputetët demokratë për dosjet korruptive të Sali Berishës, zbardhen informacionet nga takimet

Ambasada e SHBA thërret deputetët demokratë për dosjet
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha zbardh goditjet e SPAK, priten arrestime ish-ministrash dhe funksionarësh në nivele të larta, në listë edhe Berisha

Artan Hoxha zbardh goditjet e SPAK, priten arrestime ish-ministrash dhe
x

Gossip

Emocionuese! Këngëtari i njohur shqiptar baba për herë të dytë, zbulon emrin dhe foton e parë të vogëlushit të tij

Emocionuese! Këngëtari i njohur shqiptar baba për herë

Këngëtari i grupit të famshëm nga Kosova, “NRG Band”, Besnik Qaka është bërë baba për herë të dytë. Ka qenë vetë këngëtari ai i cili lajmëroi ardhjen në jetë të vogëlushit të tij, të cilin e pagëzoi me emrin Jan.

Ai postoi foton e ëmbël me të birin në krahë, ku shkruante: Sot më datë 09/09/21 erdhi në jetë gëzimi im i dytë ,Jan Qaka.

Këngëtari i njohur dhe bashkëshortja e tij kanë dhe një vajzë 3 vjeçe, të quajtur Una.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Besnik Qaka (NRG Band) (@besnik_qaka)

Më të lexuarat