BREAKING NEWS

Toka nuk gjen qetësi/ Lëkundje tërmeti në Shqipëri, ja ku ishte epiqendra dhe sa ballë

Toka nuk gjen qetësi/ Lëkundje tërmeti në Shqipëri, ja
x

Gossip

Emocionuese! Konkurrenti i ‘Përputhen’ befason Anën në studio, i jep dhuratën speciale

Emocionuese! Konkurrenti i ‘Përputhen’ befason Anën

Në puntatën e sotme të "Përputhen" u transmetua takimi i Anës dhe Atdheut.

Atdheu u shpreh hapur që i pëlqen shumë Ana, për inteligjencën, bukurinë dhe humanitetin që e karakterizon. Më tej, ai e surprizoi në studio konkurrenten me një dhuratë shumë të veçantë.

Atdheu kishte regjistruar rrahjet e zemrës pas takimit me Anën dhe i dhuroi asaj një disk. Dhurata e tij emocionoi bukuroshen, e cila u shpreh se rrahjet e zemrës i qetësojnë shpirtin.

Më të lexuarat