BREAKING NEWS

Lëkundje të forta tërmeti në Shqipëri, ndihet në disa qytete të vendit, ja ku ishte epiqendra

Lëkundje të forta tërmeti në Shqipëri, ndihet në
x
BREAKING NEWS

U shpall në kërkim, arrestohet pas disa orësh ish-kreu i Kadastrës së Vlorës, zbardhen detaje nga dosja që e ka fundosur

U shpall në kërkim, arrestohet pas disa orësh ish-kreu i
x

Gossip

EMOCIONUESE! Orinda Huta zbulon se çfarë i tha të bijës kur e pa për herë të parë dhe s’mund të ishte më e veçantë se kaq: Ku i gjete këto...

EMOCIONUESE! Orinda Huta zbulon se çfarë i tha të bijës

Moderatorja Orinda Huta dhe producenti Turjan Hysko u bënë prindër për herë të parë në korrik të këtij viti. Ata mirëpritën në jetë një vajzë që e pagëzuan me emrin Atara dhe ndajnë shpesh momente nga përditshmëria e tyre.

Së fundmi, Orinda ka realizuar një bisedë virtuale me ndjekësit në Instagram, ku u është përgjigjur fansave të saj. Një prej ndjekësve e ka pyetur Orindën: “Çfarë provove kur e pe për herë të parë?” Kësaj pyetjeje ajo i është përgjigjur: “Më shpërtheu zemra, falenderoja Zotin për këtë mrekulli dhe Atares i thash, ku i gjete këto flokë moj dashuri? Kurr nuk mendoja që do kisha një bebe me flokë.”

Nga ana tjetër kujtojmë se këtë të diel Orinda u rikthye në ekran me emisionin e saj “Jo vetëm modë”.

EMOCIONUESE! Orinda Huta zbulon se çfarë i tha të bijës