BREAKING NEWS

Shkëlzen Berisha drejt burgut, ortaku i Diverolit zbardh detaje nga pazaret që bënë me djalin e ish-kryeministrit për trafikun e armëve në Gërdec, ja si u manipulua stema kineze në fishekët dhe kush merrej me paketimin municionit

Shkëlzen Berisha drejt burgut, ortaku i Diverolit zbardh detaje nga pazaret
x
BREAKING NEWS

21 janari, SPAK shpall moskompetencë për kallëzimet, zbardhet lëvizja e minutave të fundit

21 janari, SPAK shpall moskompetencë për kallëzimet, zbardhet
x
BREAKING NEWS

Nuk ndalet 'kriza' e Euros dhe Dollarit, mësoni se ç'po ndodh me monedhat e tjera të huaja

Nuk ndalet 'kriza' e Euros dhe Dollarit, mësoni se
x
BREAKING NEWS

Rudina Hajdari pranon takimet me Agron Nezën, zbulon se çfarë është diskutuar mes tyre

Rudina Hajdari pranon takimet me Agron Nezën, zbulon se çfarë
x
BREAKING NEWS

Tragjedia e Gërdecit/ Gazetari ngre dyshimet e forta: Fatmir Mediu mund të dalë si i përdorur

Tragjedia e Gërdecit/ Gazetari ngre dyshimet e forta: Fatmir Mediu mund
x
BREAKING NEWS

Pritet kthesa e motit! Acari dhe i ftohti "mbërtheu" vendin, zbuloni se çfarë nga pret sot

Pritet kthesa e motit! Acari dhe i ftohti "mbërtheu" vendin,
x
BREAKING NEWS

Jo vetëm pagesa për hotele luksoze, zbulohet vila që Ahmetaj përfitoi nga Klodian Zoto

Jo vetëm pagesa për hotele luksoze, zbulohet vila që Ahmetaj
x
BREAKING NEWS

Gazetari Hoxha ngre tonet: Mjerë kush shkon atje, ferri është mbi tokë!

Gazetari Hoxha ngre tonet: Mjerë kush shkon atje, ferri është mbi
x

Gossip

Emri+ Foto/ Nis “Big Brother VIP Kosova”, zbulohet kush është banori i parë

Emri+ Foto/ Nis “Big Brother VIP Kosova”, zbulohet kush

Ka nisur “Big Brother VIP Kosova”. Është zbuluar banori i parë dhe bëhet fjalë për reperin e njohur, Getinjo.

Ai është prezantuar përmes një klipi të realizuar në bibliotekë.

Getinjo është përfolur vazhdimisht në mediat rozë që do të jetë pjesë e “BB VIP Kosova”, por nuk e ka pranuar në asnjë moment.

Kujtojmë që pjesë e shtëpisë së famshme do të bëhen 14 banorë, të cilët do të luajnë për 200 mijë euro.

Emri+ Foto/ Nis “Big Brother VIP Kosova”, zbulohet kushEmri+ Foto/ Nis “Big Brother VIP Kosova”, zbulohet kush

Më të lexuarat