BREAKING NEWS

Fundoset Meta, Kuvendi rrëzon dekretin për Kodin Zgjedhor dhe vulos heqjen e koalicioneve, Basha dhe amerikanët lënë në baltë presidentin

Fundoset Meta, Kuvendi rrëzon dekretin për Kodin Zgjedhor dhe vulos
x

Gossip

Enca shfaqet me veshje intime në krah të djalit muskuloz (Fotoja po bëjnë xhiron e rrjetit)

Enca shfaqet me veshje intime në krah të djalit muskuloz (Fotoja po

Këngëtarja e njohur Enca po feston 25-vjetorin e lindjes. Organizimi për këtë ditë të veçantë duket se ka qenë tepër dinamik. Ajo ka ndarë foto nga festa e mbushur plot tullumbace dhe drita shumëngjyrëshe. Por një foto ka tërhequr vëmenjen e të gjithë fansave të saj, ku këngëtarja shfaqet në krahët e një djali muskuloz. Ndërkohë që ai e ngre në ajër, këngëtares për pak sa nuk i janë zbuluar pjesët intime.

Enca shfaqet me veshje intime në krah të djalit muskuloz (Fotoja po