BREAKING NEWS

Publikohet përditësimi më i fundit i Ministrisë së Shëndetësisë, zbardhet shifra: Ja sa të infektuar me koronavirus u shënuan ditën e sotme

Publikohet përditësimi më i fundit i Ministrisë së
x

Gossip

Encës i kërkohet të vendosë maskën, ajo heq të brendshmet! Publikohet fotoja

Encës i kërkohet të vendosë maskën, ajo heq të

Këngëtarja e njohur, Enca është një nga këngëtaret e cila bën bujë për format e saj fizike bombastike dhe për hitet e saj. Këngëtarja ndodhet me pushime në Dubai, teksa çdo moment që ka kaluar e ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

E ndërsa ka shijuar magjitë e Dubait, Encës i është kërkuar të vendosë maskën, por ajo ka hequr të brendshmet dhe i ka vendosur si maskë. Këtë e ka bërë të ditur vetë Enca, e cila përmes një postimi ka bërë të ditur se çfarë i është kërkuar dhe çfarë ka bërë ajo.

"Kur më thonë të mbaj maskë", shprehet Enca.

Encës i kërkohet të vendosë maskën, ajo heq të

Më të lexuarat