Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Eni Çobani del jashtë parashikimeve, shfaqet me rroba banjo dhe i fut të gjithë në dyshime me atë që thotë: Gjërat përfundojnë... (FOTO)

Postuar: 14/08/2019 - 09:04

Mos u habisni, Eni Çobani shfaqet ndryshe në këto ditë të nxehta vere. Jo si zakonisht, veshur me fustane serioze, avokatja këtë herë është shfaqur me rroba banjo në ngjyrë të zezë.

E qeshur, me një kapele në kokë, ajo shfaqet buzë detit. “Gjërat përfundojnë, njerëzit ndryshojnë, po a e dini çfarë? Jeta vazhdon.”, është shprehur Eni.

Nuk dihet se kujt ia drejton Eni këtë mesazh, pas të cilit si duket fshihet një zhgënjim.

Nuk janë të pakta edhe komentet në drejtim të saj, ku qytetarët e komplimentojnë.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 09/12/2019 - 22:45

Alex Seitaj, aktori i njohur për rolin e tij si Vezirja në “Portokalli” ka rrëfyer së fundmi çmenduritë që ka bërë në efektin e alkolit.

Postuar: 09/12/2019 - 22:36

Këngëtari Robert Berisha i ftuar në emisionin “Ftesë në 5” ka folur për një temë që r

Postuar: 09/12/2019 - 21:13

Vilma Masha nuk është shkëputur nga puna dhe ekrani për asnjë moment, as tani që është në muajin

Postuar: 09/12/2019 - 20:40

Data zyrtare e publikimit të filmit.

Postuar: 09/12/2019 - 15:20

Era Istrefi i është bashkuar grupit të artistëve që po solidarizohen me të prekurit nga tërmeti.K

Postuar: 09/12/2019 - 13:03

Modelja e njohur Kejvina Kthella ishte e ftuar në emisionin "E diell" ku i është përgji