BREAKING NEWS

E rëndë në Peshkopi, plagoset me armë zjarri 16-vjeçarja, zbardhen detajet e para

E rëndë në Peshkopi, plagoset me armë zjarri
x
BREAKING NEWS

Partia Socialiste mbledh Kryesinë, çfarë pritet të diskutohet

Partia Socialiste mbledh Kryesinë, çfarë pritet të
x
BREAKING NEWS

“Fluturojnë” rastet e reja, Ministria e Shëndetësisë zbardh bilancin e 24 orëve të fundit: Shënohet një humbje jete nga COVID

“Fluturojnë” rastet e reja, Ministria e
x
BREAKING NEWS

“FOTO HISTORIKE”/ Kreshnik Spahiu publikon foton e rrallë të Fatos Nanos: Këtu për herë të parë u...

“FOTO HISTORIKE”/ Kreshnik Spahiu publikon foton e rrallë
x
BREAKING NEWS

“PD do shpallet...”, paralajmërimi i fortë i Ngjelës për protestën e 7 korrikut: Berisha do destabilizim, do që të jetë sundues! Me katër bomba...

“PD do shpallet...”, paralajmërimi i fortë i Ngjelës
x
BREAKING NEWS

Çfarë pritet të ndodhë në 7 korrik? Spartak Ngjela nxjerr zbuluar planin e Berishës dhe paralajmëron: Presion ndaj...

Çfarë pritet të ndodhë në 7 korrik? Spartak Ngjela
x
BREAKING NEWS

Maks Haxhia i përgjigjet 'flakë për flakë' Edi Ramës

Maks Haxhia i përgjigjet 'flakë për flakë' Edi
x
BREAKING NEWS

"Si takohesh me burrin biznesmen?"/ 'Çoroditet' Edi Rama, nuk e mbajnë nervat gjatë konferencës, merr vendimin drastik për gazetarin

"Si takohesh me burrin biznesmen?"/ 'Çoroditet' Edi
x

Gossip

Entuziazmohet Armina Mevlani, Kourtney Kardashian e kopjon ditën e dasmës së saj, moderatorja tregon se të njëjtat i ka veshur ditën e fejesës me Shkëlzen Berishën (FOTO)

Entuziazmohet Armina Mevlani, Kourtney Kardashian e kopjon ditën e

Kourtney Kardashian u martua me Travis Barker në një dasmë sa luksoze aq dhe private në Portofino në Itali. Mes detajeve të dasmës dhe fotove nga të ftuarit, çfarë na bëri përshtypje ishin sandalet e nuses.

Kourtney mbante veshur një palë sandale të kuqe me detaje lulesh nga Dolce Gabanna dhe Armina na rikujtoi se po të njëjtat i ka veshur vetë ajo në fejesën me Shkëlzen Berishën.

Entuziazmohet Armina Mevlani, Kourtney Kardashian e kopjon ditën e

Armina ka publikuar disa Instastory nga fejesa e saj. Sandalet e ringjallën kujtimet e një periudhe shumë të bukur të jetës siç duket.

Entuziazmohet Armina Mevlani, Kourtney Kardashian e kopjon ditën e