BREAKING NEWS

Arrestimet në Tiranë e Jug të vendit, në pranga dhe burri i kandidates së PS për deputet/ Ardi Veliu në konferencë urgjente: Operacioni u shtri në disa qarqe, 6 muaj hetime, ja të arrestuarit!

Arrestimet në Tiranë e Jug të vendit, në pranga dhe burri i
x

Gossip

Erik Lloshi sonte i jep fund beqarisë, dalin momentet pikante nga dasma

Erik Lloshi sonte i jep fund beqarisë, dalin momentet pikante nga dasma

Këngëtari i njohur Erik Lloshi, kurorëzon me martesë dashurinë me partneren e tij Rominën. Çifti po martohen me një dasmë madhështore, me shumë të ftuar, mes tyre edhe personazhe VIP.

Të ftuarit kanë nisur të publikojnë video nga dasma dhe në pamjet e mëposhtme mund të shihni momentin kur Erik dhe Romina hyjnë në sallën e dasmës të kapur për dore. Eriku më parë kishte shkuar ta marrë nusen në shtëpi. Këngëtari është fotografuar me Rominën të veshur nuse, në shtëpinë e saj dhe me familjarët.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dasma e Erik Lloshit--

A post shared by Xing.al (@xing.al) on