BREAKING NEWS

Fillon Kongresi i PS/ Deputetja kërkesë urgjente Ramës: Këtë çështje duhet ta shikoni me prioritet

Fillon Kongresi i PS/ Deputetja kërkesë urgjente Ramës:
x

Gossip

Erion Veliaj kap ‘mat’ Arjolën me aktorin e ‘Portokallisë’ në momentin delikat dhe ua thotë troç në sy të të gjithëve: Merrni një dhomë se na fëlliqët! (VIDEO)