BREAKING NEWS

Marrëveshja për Zgjedhoren përfshin votën e emigrantëve? Ja si përgjigjet Damian Gjiknuri

Marrëveshja për Zgjedhoren përfshin votën e
x

Gossip

Ermal Fejzullahu tregon ‘vesin e keq’ nga i cili ka hequr dorë gjatë izolimit

Ermal Fejzullahu tregon ‘vesin e keq’ nga i cili ka hequr dorë

Megjithëse izolimi në shtëpi arrin në një pikë që mund të bëhet edhe i padurueshëm, për këngëtarin Ermal Fejzullahu e gjitha kjo situatë ia ka vlejtur.

Në një lidhje direkte me emisionin “E Diell”, ai ka treguar si po e kalon karantinën dhe benefitet që ajo ka sjellë tek këngëtari.

Ermali tregon se izolimi në shtëpi e ka bërë të heqë dorë nga alkooli dhe kjo e bën të ndihet mirë dhe më i shëndetshëm.Jo vetëm kaq, por ai i është përkushtuar gjithashtu punëve të shtëpisë.

Këngëtari u shpreh se është bërë akoma më “i devotshëm” pasi është marrë me rregullimin e disa pajisjeve dhe orendive shtëpiake.

Më të lexuarat