Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Ermal Mamaqi kap mat Luanën në restorant dhe shikoni me kë po darkon moderatorja (FOTO)

Postuar: 14/11/2018 - 07:49

Ermal Mamaqi është takuar mbrëmjen e djeshme me këngëtaren Adelina Tahiri, për të diskutuar në lidhje me detajet e emisionit “Xing Me Ermalin”. Duket se bashkëshorti i saj, avokati Serjoza Markov nuk e kishte lënë vetëm këngëtaren dhe e shoqëronte gjatë darkës!

Mirëpo, Ermali u shkëput nga darka, pasi mësoi se disa tavolina më tutje në restorant, ndodhej edhe moderatorja e emisionit “Shiko Kush Luan”

Në profilin e tij në “Instagram”, Ermali ka publikuar disa video ku shfaqet duke “përgjuar” nga larg Luanën, teksa ajo fliste me personin që ishte e shoqëruar.

Nuk vonoi shumë dhe Ermali shkoi tek tavolina e saj duke e kapur në befasi Luanën, e cila po darkonte me kushërirën e saj, Evi Reçi.

“Shikojeni miq. Shihni si ha sushi, kur njerëzit nuk kanë bukë të hanë” – tha Ermali.

“Unë vetëm një supë hëngra” – u përgjigj Luana, e cila menjëherë shpërtheu në të qeshura.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 24/05/2019 - 23:49

Capital T njihet për bamirësitë që bën për njerëzit në nevojë dhe në Muajin e Shenjtë të Ramazanit është bërë edhe më i ndjeshëm ndaj tyre.Si një djalë tepër bujar që është, ai ka vendosur që të bëjë një gjest prekës

Postuar: 24/05/2019 - 23:08

Motra e këngëtares Flaka Krelani do të jetë e ftuar nesër mbrëma në emisionin e Ermal Mamaqit, &l

Postuar: 24/05/2019 - 21:42

 Kejvina Kthella tashmë është një ndër modelet më të njohura dhe më të komentuara në mediat

Postuar: 24/05/2019 - 21:36

 Gazetari i njohur Sokol Balla është shumë aktiv në rrjetet sociale, ku herë pas here publik

Postuar: 24/05/2019 - 20:20

Ermal Mamaqi ka premtuar se filmi i tij i fundit “Dy Gisht Mjaltë” do të transmetohet

Postuar: 24/05/2019 - 17:07

Ajo ka vetëm pak javë që është bërë nënë për herë të parë dhe nuk ka kaluar shumë kohë për të na

Postuar: 24/05/2019 - 13:43

Figura të njohura publike kaluan në tapetin e kuq të Kanës gjatë këtyre ditëve, duke tërhequr vëm