Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Ermal Mamaqi kërkon dado në Instagram, por ka këto kushte

Postuar: 16/05/2019 - 15:47

 Ermal Mamaqi është një nga figurat më të dashur për ekranin shqiptar, fillimisht për humorin që ka por dhe për mënyrën se si Mamaqi modern emisionin e tij.Së fundmi Ermali ka habitur me një postim të bërë në llogarinë e tij në Instagrma.

Nëpërmjet një fotoje të publikuar duket se Mamaqi është duke kërkuar një dado. Ende nuk dihet nëse moderator e kërkon dadon për fëmijët e tij, dhe kjo ngelet për t’u konfirmuar.

Ndërkohë që në foton e postur ishin të gjitha kriteret e sqaruara dhe në fund një numër kontakti.Mesa duket, për të gjithë ju zonja që jeni 35-50 vjeç dhe doni të punoni në famijen e Mamaqit, tashmë ju ka ardhur mundësia.

Famijla e Mamaqit tashë është thuajse e plotësuar, teksa së fundmi bashkshortja e tij solli mnë jetë dhe vajzën e vogël.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 25/08/2019 - 13:21

Ish-moderatorja e 'Jo vetëm modë', Floriana Garo së shpejti do të bëhet nënë për herë të dytë. Ajo një vit më parë solli në jetë një vajzë, ndërsa tashmë është duke shijuar shtatzëninë e saj të dytë.

Postuar: 25/08/2019 - 12:59

Prezantueset e njohura Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu, tashmë njihen si shoqe të ngushta dhe shpes

Postuar: 25/08/2019 - 11:33

Pas një shkëputjeje gati 2-vjeçare nga ekrani, Marina Vjollca po përgatitet më në fund për rikthi

Postuar: 25/08/2019 - 10:10

U bë kohë që kantautori i njohur, Flori Mumajesi, i ka munguar jetës publike.

Postuar: 24/08/2019 - 21:36

Armina Mevlani është shfaqur sërish krah partnerit të saj Shkëlzen Berishës, duke konfirmuar edhe

Postuar: 24/08/2019 - 21:18

Prej disa muajsh është zbuluar se Olsi Bylyku po jeton një histori të bukur dashurie me një vajzë

Postuar: 24/08/2019 - 17:19

Ish-drejtoresha e Tatimeve, Brisida Shehaj ditën e fundit ka qenë mjaft aktive në rrjetet sociale