Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Ermal Mamaqi na la pa fjalë, rrëfen sekretet dhe tregon sa fiton Ardit Gjebrea: Shifër e pabesueshme. Kaq lek mund të fitohen?

Postuar: 20/07/2019 - 10:32

I ftuari i radhës i Bora Zemanit në emisionin e saj të ri ishte moderatori dhe aktori shumë i njohur dhe i dashur Ermal Mamaqi. Ky i fundit rrëfeu disa sekrete në rubrikën ‘Makina e së vërtetës’.

Ermali tregoi se një nga personat që vlerëson shumë është Ardit Gjebrea. Moderatori tregoi se ka ngelur pa fjalë nga vlera që i ka rrëfyer Arditi sesa duhet të fitojë në një sezon televiziv.

‘Më ka thënë shifrën sa duhet të fitoj në një sezon televiziv, për mua ishte e pabesueshme thashë kaq lek mund të fitohen?’, u shpreh Ermali gjatë intervistës së dhënë.

-640-0-5d322e0a7ddb1.jpg

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 08/12/2019 - 11:12

Këngtarët Era Rusi dhe Ylli Baka kanë publikuar këngën e re dedikuar tërmetit të 26 nëntorit duke u solidarizuar me dhimbjen dhe me familjet e prekura nga tërmeti tragjik në Durrës, që u mori jetën 51 njerëzve.

Postuar: 08/12/2019 - 10:37

Fituese e kompeticionit “Kënga Magjike” u fitua nga këngëtarja Eneda Tarifa, me këngë

Postuar: 08/12/2019 - 10:24

Këngëtarja Genta Ismajli ka konfirmuar lidhjen me biznesmenin turk i quajtur Husen.

Postuar: 07/12/2019 - 23:52

Këngëtarja Eneda Tarifa është fituesja e festivalit “Kënga Magjike 2019”.Pas votimit

Postuar: 07/12/2019 - 23:43

Fifi është një ndër pretendetet kryesore për të fituar çmimin e parë në “Kënga Magjike&rdqu

Postuar: 07/12/2019 - 22:40

Reperi i njohur shqiptar Viktor Paloka, i njohur si Unikatil, ka humbur njeriun e tij të shtrenjt

Postuar: 07/12/2019 - 22:29

Aleksia Peleshi, vajza e ish-zv.kryeministrit Niko Peleshi ka publikuar lirbrin e saj të parë.&ld