Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Ermal Mamaqi nuk reziston dot, publikon pjesën e filmit ‘I love Tropoja’ ku shfaqet kryeministri Rama (VIDEO)

Postuar: 14/10/2019 - 14:56

Ermal Mamaqi na ka treguar s se filmi i tij i ri ‘I love Tropoja’ është gati dhe shumë shpejt do të shfaqet në kinematë tonë me nisjen e vitit të ri.

Me një kast aktorësh të mirënjohur, të talentuar e shumë të dashur për publikun, "I love Tropoja" sipas tyre pritet të bëjë namin.

Ditën e sotme ka qenë vetë producenti dhe aktori Ermal Mamaqi i cili ka publikuar një tjetër sekuencë nga filmi e në të shfaqet edhe kryeministri Edi Rama.

Me paruke të zeza, lente dhe syze, Rama thuajse nuk njihet në ato pak sekonda që transmetohen në video të cilën mund ta ndiqni më poshtë.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 22/11/2019 - 17:46

Marina Ikonomi është një nga këngëtaret shqiptare, që është dalluar gjithmonë për vokalin e saj.

Postuar: 22/11/2019 - 17:14

Prej kohësh këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora ka treguar padoreza problemin e saj shënde

Postuar: 22/11/2019 - 16:40

Regjisorja Vera Grabocka këto javë ka qenë në qendër të mediave për shkak të sulmeve të vazhduesh

Postuar: 22/11/2019 - 16:36

Reperi i njohur me nofkën Mozzik ka folur për herë të parë pas ndarjes me ish-bashkëshorten e tij

Postuar: 22/11/2019 - 15:11

Moderatorja e Bora Zemani shumë aktive në rrjetet sociale nga ku ndan me fansat e saj momente nga

Postuar: 22/11/2019 - 13:56

Ajo gjithmonë ka vënë para çdo gjëje familjen, duke shmangur probleme dhe polemika me ish bashkës

Postuar: 22/11/2019 - 13:43

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Arbana Osmani është e angazhuar këto ditë me librin &quo