Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Ermal Mamaqi sapo zbuloi se në vend të Amit mund të ishte martuar me Albana Osmanin, por ja çfarë i ndau

Postuar: 14/12/2018 - 11:52

Pavarësisht se ajo u bë prezantuese e programit të humorit “Portokalli”, që në vitin 2006, vetëm tani e mësojmë se përzgjedhja e Amarda Toskës ishte përmes një konkursi.

Në emisionin e tij të radhës, Ermal Mamaqi, zbulon se në garë për të qenë prezantuese e “Portokallisë” me bashkëshorten e tij ka qenë edhe Albana Osmani.

Jo vetëm kaq, por Ermali dhe Albana mund të ishin sot një çift bashkëshortësh! Okej, këtë nuk mund ta vërtetojmë, por moderatori i bën këtë pyetje të ftuarës së tij, nëse do të kishin pasur një mundësi bashkë.

“Në ‘Portokalli’ në kohën kur konkurroi dhe Ami, ajo fitoi, ti nuk fitove. Pra në qoftë se do ta kishe fituar ti ‘Portokallinë’, ne do të ishim të martuar bashkë?”, i drejtohet Ermali Albanës, në videon e publikuar në Instagram, të shkëputur nga emisioni që do të transmetohet nesër.

Kjo e fundit pohoi me një “Po” të zgjatur, duke vijuar shakanë e moderatorit të emisionit “Xing me Ermalin”.

Pavarësisht se dy moderatorët kanë qenë në garë mes tyre koha ka treguar se nuk ka pasur hatërmbetje. Por a do ta mendonit ndonjëherë Ermalin si bashkëshortin e Albanës? Vështirë ta imagjinojmë!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@albanaosmani1 e ftuar kete jave ne Xing me Ermalin! Diten e shtune, ora 21:40 ne tv Klan!

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 25/03/2019 - 18:51

Këngëtarja Olta Boka e ftuar në emisionin ‘Rudina' ka pranuar se është fejuar me djalin e ish deputetit të LSI-së Shezai Rrokaj, Iv Rrokaj.

Postuar: 25/03/2019 - 17:41

Kejvina Kthella është larguar nga emisioni ‘Xing me Ermalin’ duke deklaruar se shumë

Postuar: 25/03/2019 - 17:30

Arbana Osmani me anë të postimi në Instagram ka dhënë një këshillë për të githa femrat të cilat d

Postuar: 25/03/2019 - 14:56

Masakra, vrasje, vuajtje, lot, arratisje dhe përdhunime!

Postuar: 25/03/2019 - 14:48

Këngëtarja Ronela Hajati është një ndër artistet më të komentuara në showbizin shqiptar.

Postuar: 25/03/2019 - 13:26

Siç dihet që pas martesës së bujshme, Princ Harry dhe Meghan Markle kanë qenë shumë të komentuar

Postuar: 25/03/2019 - 13:13

Jonida Maliqi siç dihet në maj do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovizion me këngën "Ktheju