BREAKING NEWS

Vrau me dy plumba partneren e tij 19-vjeçare, Qamil Taja del para prokurorisë, detajet e minutës së fundit

Vrau me dy plumba partneren e tij 19-vjeçare, Qamil Taja del para
x
BREAKING NEWS

Plasin akuzat e forta! Shpalli kandidaturën në primare, ndodh dorëheqja e papritur në PD

Plasin akuzat e forta! Shpalli kandidaturën në primare, ndodh
x
BREAKING NEWS

Nga xhelozia e tek droga, zbardhet dëshmia e shqiptarit që vrau të dashurën 19-vjeçare në Greqi

Nga xhelozia e tek droga, zbardhet dëshmia e shqiptarit që vrau
x
BREAKING NEWS

Krim i paralajmëruar? Vrau të dashurën 19-vjeçare, çfarë shkruante mes vuajtjeve shqiptari në rrjete sociale

Krim i paralajmëruar? Vrau të dashurën 19-vjeçare,
x
BREAKING NEWS

Primaret për garën e 14 majit! Berisha ‘heq dorë’ nga 4 bashki, detajet e fundit nga procesi i 'Rithemelimit'

Primaret për garën e 14 majit! Berisha ‘heq dorë’ nga
x
BREAKING NEWS

COVID në Shqipëri, Ministria e Shëndetësisë zbulon bilancin ditor

COVID në Shqipëri, Ministria e Shëndetësisë zbulon
x
BREAKING NEWS

BE vjen të martën në Tiranë, zbardhen marrëveshjet që priten të firmosen

BE vjen të martën në Tiranë, zbardhen marrëveshjet
x
BREAKING NEWS

Bordi nuk gjen "qetësi" tre ditë para protestës ‘luan’ me çmimet e karburanteve, ndryshon sërish çmimin e naftës pa kaluar ende 24 orë nga ndryshimi i ditës së kaluar

Bordi nuk gjen "qetësi" tre ditë para protestës
x

Gossip

Eros Grezda lë pas historinë me Oriola Marashin, futbollisti na prezanton vetë me partneren e re (FOTO)

Eros Grezda lë pas historinë me Oriola Marashin, futbollisti na

Eros Grezda duket se e ka lënë pas historinë e tij me modelen Oriola Marashi dhe është në një lidhje me një tjetër vajzë, e cila është po ashtu personazh i njohur.

Kështu, duket se futbollisti ka nisur një romancë të re me Ajsel Abazin, e cila nga publiku njihet edhe si kushërira e aktores Almeda Abazi dhe sfaqet shpesh pranë saj. 

Lajmin e ka bërë me dije vetë Grezda, teksa ka postuar një foto me Abazin në Instagram, nga një darkë mes tyre, ndërsa emrin e saj e ka shoqëruar edhe me një trëndafil.

Kujtojmë se ish-futbollisti i kombëtares luan në Turqi, me skuadrën Manisa, ndërsa edhe Ajsel jeton në të njejtin shtet, pranë familjes së saj, vend ku mund të jenë njohur me njëri-tjetrin.

Lidhja e shkuar e Eros sic e dini ishte me Oriola Marashin, por edhe pse ende nuk duhen arsyet e ndarjes, futbollisti është shprehur në të shkuarët se "e bezdis" fakti që përflitet në portale për lidhjet e tij dhe jo për karrierën.

Gjithsesi edhe ai nuk është duke e ndihmuar shumë veten në këtë pjesë, sepse nga Instagram-i i tij dalin lajmet.