Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Ertugruli: Nuk bëj për këtë punë!

Postuar: 20/03/2017 - 19:31

Engin Altan Duzyatan është një ndër aktorët më të pëlqyer të momentit. Është tepër i aftë në shumë gjera por ka disa të tjera të cilave nuk ua thotë asfare. Një ndër to është edhe piktura.

I pyetur nga gazetarët pas vizitës në një ekspozitë pikture në Stamboll, nëse kishte aftësi në pikturë, Duzyatan, i njohur në Shqipëri për rolin e Ertugrulit tha se nuk ia thoshte këtij arti.

“Çdo artist ka provuar të marrë kanavacën dhe të pikturoje të paktën një herë. Edhe unë e kam provuar një apo dy herë, por nuk mu desh shumë ta kuptoja se nuk e bëj dot,” tha ai duke shtuar se nuk kishte talent në këtë fushë.

Por, mungesa e talentit për të pikturuar nuk e pengon atë të jetë një adhurues i këtij arti.

Media turke thotë se edhe në ekspozitën që vizitoi, ai bleu një pikturë me vlerën e 4250 eurove.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 13

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/08/2017 - 12:33

U dashuruan në Big Brother, u martuan, po shijojnë muajin e mjaltit dhe janë në pritje të fëmijës së tyre të parë. Lajmin e bukur e kanë dhënë vetë Fotini e Danjel, sipas “Tabloid”.

Postuar: 17/08/2017 - 20:18

Leonardo Di Caprio dhe Kate Winslet janë parë së bashku në Saint Tropez.

Shoqëria e tyre daton që nga viti 1997 kur bashkë kishin xhiruar filmin e Titanikut.

Postuar: 17/08/2017 - 19:57

Sipas revistës “Forbes” aktorja më e paguar e vitit është Emma Stone.

Postuar: 16/08/2017 - 21:07

Disa nga çiftet e njohura shqiptare e kanë arritur pikën e maturimit të historisë së tyre të dashurisë pikërisht në këto muaj duke vendosur të organizojnë një dasmë gjigante për

Postuar: 16/08/2017 - 21:00

Këngëtarja e njohur, Adelina Berisha, ka publikuar projektin e saj më të ri “Bonita”.

Postuar: 16/08/2017 - 20:53

Të gjithë jemi dëshmitar që Rita Ora në fillim të karrierës është përfolur shumë sa i përket lidhjeve të saj.

Postuar: 15/08/2017 - 11:38

Rikthehet në skenen e muzikës  duke pozuar me një foto nudo ylli i pop-it , Fergie.