Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

A është fejuar Capital T?Këngëtari publikon foton e ëmbël nga helikopteri

Postuar: 11/10/2018 - 16:22

Capital T apo në emin real të tij, Trim Ademi ka postuar dy foto ku në njërën shihet në një helikoper me një femër mjaft simpatike brune dhe në foton tjetër shihet që kanë lidhur duart bashkë.

Mirëpo ajo që na bën zyrtarisht të dyshojmë është fakti se krahas fotos shkruan:Kush është vajza misterioze?

Të jetë fejur vërtet reperi? Këtë nuk e dimë me siguri. Gjithsesi na mbetet të themi që Capital T do mbetet një nga reperët më të sukseshëm shqiptar. Kënga e fundit e tij me titull “O ma” pati një sukses të jashtëzakonshëm duke marrë miliona klikime në platformën “Youtube”.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Capital T (@truekapo) on

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 21/03/2019 - 13:02

Puntata e djeshme e emisionit “Soiree” i ishte dedikuar qytetit të Tepelenës dhe të pranishëm ishin shumë personazhe të njohur me origjinë nga Tepelena të cilët argëtuan publikun me këngët, vallet dhe hist

Postuar: 21/03/2019 - 09:35

Sot është një nga këngëtaret më të njohura dhe të pasura, këngët e të cilës kanë bërë bujë në të

Postuar: 21/03/2019 - 07:42

Xheison Bafti një nga fëmijët e emisionit “Piter Pan” është kthyer në vogëlushin më

Postuar: 20/03/2019 - 23:17

 Ditën e sotme në emisionin e Rudina Magjistarit, ishte e ftuar moderatorja e njohur shqipta

Postuar: 20/03/2019 - 23:05

 Dojna Mema ka rrëfyer së fundmi në një intervistë për revistën “Class” emrat e

Postuar: 20/03/2019 - 22:55

Duket e pabesueshme, por ndodh në Rusi ku një aktore e filmave për të rritur, ka njoftuar se po p

Postuar: 20/03/2019 - 22:31

Rihanna ka publikuar një fotografi joshëse në Instagram.