BREAKING NEWS

Rritet sërish ndjeshëm numri i të infektuarve me COVID-19 në vend, Ministria e Shëndetësisë zbulon sa raste të reja u shënuan në 24 orët e fundit

Rritet sërish ndjeshëm numri i të infektuarve me COVID-19 në
x

Gossip

Është vetëm 27-vjeçe dhe hyn në listën e më të pasurve në Britani, kjo është shifra e milionave që zotëron Rita Ora

Është vetëm 27-vjeçe dhe hyn në listën e më

 Rita Ora është një nga emrat më të njohur në botën e muzikës. Këngëtarja me origjinë shqiptare është listuar në mesin e njerëz më të pasur dhe emri i saj përmendet në “The Sunday Times Rich List”.

Sipas të dhënave, pasuria e 27 vjeçares kap shifrën prej 18 milionë eurove, pasuri e fituar nga albumi i saj si dhe kontratat fitimprurëse me firmat e njohura të veshjeve.

Më të lexuarat