BREAKING NEWS

Asnjë marrëveshje për Zgjedhoren, PD akuzon PS por nuk tërhiqet nga asnjë kusht dhe qeveria teknike

Asnjë marrëveshje për Zgjedhoren, PD akuzon PS por nuk
x

Gossip

"Është zyrtare", zbulohet detyra e re e bashkëshortes së kryeministrit Rama

"Është zyrtare", zbulohet detyra e re e bashkëshortes
Bashkëshortja e kryeministrit Edi Rama gjithnjë mundohet të jetë larg vëmendjes së mediave. Mirëpo, së fundmi është zbuluar edhe detyra e saj më e re.
 
Linda Rama do të udhëtojë drejt Londrës, për të kryer një mision. Ajo do të jetë folësja kryesore në Samitin Global të Gruas në Londër, që zhvillohet në datat 13-14 korrik.
 
Lajmin e ka bërë me dije, kryetarja e kësaj shoqate, Mirela Sula.
 
"Është zyrtare, Linda Rama, gruaja e kryeministrit të Shqipërisë do të jetë folësja jonë kryesore në Samitin Global të Gruas në Londër - Bashkohu me ne në 13-14 korrik", shkruan Sula, krahas fotos me zonjën Rama, ku bie në sy stili i saj i veçantë.

Më të lexuarat