BREAKING NEWS

Skandal/ Plasin trazirat, humbja në Shqipëri zemëron holandezët, tifozët bëjnë “namin” në Roterdam, shkatërrojnë dyqane e godina

Skandal/ Plasin trazirat, humbja në Shqipëri zemëron
x
BREAKING NEWS

Historike/ Lorik Cana dorëzon trofeun, Marash Kumbulla vishet kuq e zi në “Air Albania Stadium”. Ja çfarë po ndodh

Historike/ Lorik Cana dorëzon trofeun, Marash Kumbulla vishet kuq e zi
x
BREAKING NEWS

Festë e madhe/ Erdha, pashë, fitova, Mourinho mbetet unik, vendos një rekord special në Evropë, trajneri i parë në histori që …

Festë e madhe/ Erdha, pashë, fitova, Mourinho mbetet unik, vendos
x
BREAKING NEWS

Roma ngre trofeun, tifozët e Feyenoord s’e përballojnë dot humbjen, e papritur ajo që i ndodhi Klodiana Lalës gjatë transmetimit live

Roma ngre trofeun, tifozët e Feyenoord s’e përballojnë dot
x
BREAKING NEWS

Lojtarët e Romës nuk e mbajnë dot veten, shpërthejnë në lot gëzimi, i drejtohen tifozerisë, shkruhet me germa te arta emri i …

Lojtarët e Romës nuk e mbajnë dot veten, shpërthejnë
x
BREAKING NEWS

E rëndë, gjendet e pajetë një 48-vjeçare në anë të lumit, ja dyshimet e para (Emri)

E rëndë, gjendet e pajetë një 48-vjeçare në
x
BREAKING NEWS

Përfundon finalja e “Conference League” në Air Albania/ Roma dhe Mourinho në histori, fitojnë në Tiranë trofeun e parë europian

Përfundon finalja e “Conference League” në Air Albania/
x
BREAKING NEWS

Agron Duka bën deklaratën e fortë: PD rrezikon të ndahet në dy forca politike, ardhja e Berishës në krye...

Agron Duka bën deklaratën e fortë: PD rrezikon të ndahet
x

Gossip

“Faji është i të dy palëve”/ Egzona ia thotë troç mendimin e saj për Ilirin, Donaldi i kthehet ‘flakë për flakë’: Jo nuk është e vërtetë, unë...(REPLIKAT)

“Faji është i të dy palëve”/ Egzona ia

Mbrëmjen e djeshme dy konkurrentët e ‘Big Brother VIP’, Egzona dhe Donaldi kanë biseduar për marrëdhënien që aktori ka me Ilirin.

“Për mua është shumë e rëndësishme mënyra se si ti e lexove letrën e Ilirit, te ti ka njerzillëk por ka edhe te ai që ta ka shkruar atë letër. Edhe pse rruga ju ka çuar në atë pikë është faji i të dy palëve sepse të dy palët keni thënë fjalë më shumë seç duhet.Egoja që keni nuk je lë të kërkoni falje”,tha Egzona.

“Jo nuk është e vërtetë, unë kur kam gabuar gjithmonë kam kërkuar falje”, tha Donaldi.