BREAKING NEWS

PS vijon “luftën”, Presidenti drejt 'fundosjes'/ Zbulohet data e përfundimit të hetimeve për shkarkimin e Metës, ja kur përfundon puna e Komisionit Hetimor

PS vijon “luftën”, Presidenti drejt 'fundosjes'/
x

Gossip

“Faleminderit që i jep ngjyra jetës time”, Alban Skënderaj i bën surprizën e bukur Miriamit për ditëlindjen (Nuk do ta besoni sesa vjeç bën sot këngëtarja)

“Faleminderit që i jep ngjyra jetës time”, Alban

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Miriam Cani feston sot ditëlindjen. Në ditën e saj të veçantë, ajo nuk ka publikuar asgjë në rrjete sociale.

Megjithatë mikesha e saj më e mirë, Arilena Ara e ka uruar publikisht. Këngëtarja ka publikuar në Instastory një foto të saj dhe shkruan "Gëzuar ditëlindjen dashuri e imja".

“Faleminderit që i jep ngjyra jetës time”, Alban

Nuk kishte si të mungonte edhe një urim plot dashuri nga njeriu i saj i zemrës Alban Skënderaj. Ai ka publikuar disa foto që tregojnë historinë e tyre të dashurisë.

“Gëzuar ditëlindjen shpirt! Faleminderit që i jep ngjyra jetës time”, shkruan Albani krahas fotove.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Gezuar ditelindjen shpirt ????Faleminderit qe i jep ngjyra jetes time ❤️

A post shared by Alban Skenderaj (@albanskenderaj) on

E dini sa vjeç mbush sot Miriami? Ajo ka lindur më 30 Maj të vitit 1985 dhe sot ka mbushur 35-vjeç. Duhet ta pranojmë se Miriami duket shumë më e re se mosha që ka, ndonëse është nënë e dy fëmijëve.