BREAKING NEWS

Çështja “Rama-McGonigal”, PS pranon kërkesën e PD, zbardhen me shpejtësi detajet e minutave të fundit

Çështja “Rama-McGonigal”, PS pranon kërkesën e
x
BREAKING NEWS

Kujt i përkisnin paratë që u grabitën në banesën e Alda Klosit? Ja si përgjigjet avokati i ish-zyrtares

Kujt i përkisnin paratë që u grabitën në banesën e
x
BREAKING NEWS

Tërbohet Berisha, zbulon SMS që Yuri Kim i dërgoi bashkëpunëtores së tij pas shpalljes “non grata”, fton militantët të “rrethojnë” Kuvendin dhe dërgon “kamikazë” te shtëpia e Ramës në Surrel

Tërbohet Berisha, zbulon SMS që Yuri Kim i dërgoi
x
BREAKING NEWS

Pas vendimit të Gjykatës për Alda Klosin, reagon menjëherë avokati i saj: Ka pasur një debat të gjatë në këtë seancë. Ja versioni që ka dhënë Rozeta Dobi për herë të katërt

Pas vendimit të Gjykatës për Alda Klosin, reagon
x
BREAKING NEWS

E fundosi pastruesja/ Gjykata merr vendimin për Alda Klosin që iu gjetën mbi 500 mijë euro cash në banesë

E fundosi pastruesja/ Gjykata merr vendimin për Alda Klosin që iu
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha i bindur se “Hamza” Ilir Meta do e tradhtojë sërish, ja pse kreu i “Foltores” nuk do futet në zgjedhjet e 14 majit me logon e PL dhe dera e hapur e pazarit për “non gratin” e lirinë e Shkëlzenit

Sali Berisha i bindur se “Hamza” Ilir Meta do e tradhtojë
x
BREAKING NEWS

Arben Ahmetaj drejt SPAK për pastrim parash, dëshmia e pastrueses dhe vartëses rëndojnë pozitat, ish-ministri fluturon drejt Suedisë

Arben Ahmetaj drejt SPAK për pastrim parash, dëshmia e pastrueses dhe
x
BREAKING NEWS

Kërkoi ndryshimin e masës së sigurisë. Gjykata e Lartë merr vendimin për Jeton Lamin

Kërkoi ndryshimin e masës së sigurisë. Gjykata e Lartë
x

Gossip

“Faleminderit shumë Arbana”/ Roza Lati më në fund e zbulon nëse do të jetë ose jo pjesë e ‘Big Brother VIP 2’

“Faleminderit shumë Arbana”/ Roza Lati më në fund e

Prezantuesja Roza Lati është një personazh mjaft i komentuar për publikun. Së fundmi, ajo u përfol për pjesëmarrje në “Big Brother VIP 2”.

Por si qëndron e vërteta?

Vetë moderatorja ka publikuar një video në TikTok ku bën me dije se nuk ka marrë asnjë ftesë deri më tani nga BBV dhe më pas theksoi se nuk do jetë pjesë e këtij reality-show.

“Dua t’ju lajmëroj që nuk kam marrë ftesë, nuk jam në dijeni dhe nëse kanë shkruar portalet që i ka thënë “PO” spektaklit të madh, unë nuk di kur është spektakli i madh. Kaq kisha për të thënë. Nuk do jem pjesë e “Big Brother VIP 2″ sepse kështu është puna. Faleminderit shumë Arbana. Faleminderit”, ka thënë Roza Lati.

 

Më të lexuarat