Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Fansat 'bombardojnë' me kritika Adelina Tahirin: Priti ato thonj

Postuar: 10/09/2018 - 12:16

Këngëtarja shqiptare është bërë nënë e një djali vetëm para pak kohësh. Nga martesa me avokatin Serjoza Markov, Adelina Tahiri solli në jetë Jonin, të cilin e mirëpritën me një festë madhështore. Mirëpo si shumë nëna të tjera, këngëtarja ka zgjedhur të mos e eskpozojë fytyrën e të birit, por herë pas here poston foto të ëmbla nga dhoma e të voglit.

Para pak orësh zonja Markov ka postuar një foto ku shihet se ka mbështjellë me duar, këmbët e Jonit. Të gjithë e kanë komplimentuar, por ka pasur edhe nga ata fansa që e kanë kritikuar, pasi sipas tyre nuk tregon kujdesin e duhur për të porsalindurin.

"Urime po nderroja pampersin se vija blu tregon qe e ka kryer nevojen beba,"-  i komenton një ndjekëse Adelinës. "Thonjt preji o Adeline, me jete te gjate Joni,"- i komenton një tjetër. Ndërkohë këngëtarja ka zgjedhur të mos reagojë ndaj këtyre fjalëve të fansave të saj. 

 

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 8

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/11/2018 - 22:51

E re, e bukur e suksesshme, këngëtarja Arilena Ara po arrin majat jo vetëm në Shqipëri, por edhe jashtë vendit.

Postuar: 17/11/2018 - 22:49

Gjatë këtij viti Arilena Ara ka qenë e angazhuar me koncerte të shumta jashtë vendit e një prej t

Postuar: 17/11/2018 - 22:28

Nëna e Ermal Mamaqit ka ardhur sot në studion e emisionit “Xing me Ermalin” për herë

Postuar: 17/11/2018 - 22:14

Gazetari ka ndarë lajmin e gëzueshëm me të gjithë, teksa ka publikuar në rrjetet sociale një foto

Postuar: 17/11/2018 - 22:10

Mbrëmjen e sotme e ftuar në “Xing me Ermalin”, është këngëtarja shumë e dashur për pu

Postuar: 17/11/2018 - 19:52

Sot, më 17 Nëntor 2018 bëhen 4 vite pa këngëtarin e njohur Dr Flori.

Postuar: 17/11/2018 - 19:36

Ajo njihet për pamjen perfekte në daljet e mbrëmjes dhe këtë bëri dje teksa vinte në mbrëmjen g