BREAKING NEWS

Mbledhja e Këshillit të Asocimit dhe Stabilizimit/ Rama në krah të Varhelyi, Komisioneri për Zgjerimin jep lajmin e mrekullueshëm për Shqipërinë

Mbledhja e Këshillit të Asocimit dhe Stabilizimit/ Rama në krah
x

Gossip

Fansat e pyesin a do të dilte me një djalë më të ri, Armina Mevlani e thotë hapur zgjedhjen e saj (FOTO)

Fansat e pyesin a do të dilte me një djalë më të ri,

Blogerja e njohur Armina Mevlani i është përgjigjur pyetjeve të ndjekësve të saj në Instagram.

Ndër pyetjet për modën dhe dashurinë për artin, ajo ka ndaluar edhe tek një pyetje për jetën personale.

Një ndër komentuesit e pyet nëse po të mos ishte në marrëdhënien që është aktualisht a do të pranonte të dilte me dikë më të vogël se vetja. Armina tregoi se nuk i dihet asnjëherë, por një mashkull më i madh në moshë përherë ka qenë preferenca e saj e parë, pasi në atë mënyrë ndihet e mbrojtur dhe e llastuar.

“Kurrë mos thuaj kurrë. Por gjithmonë më kanë pëlqyer meshkujt më të mëdhenj se vetja. Ndihem më e mbrojtur dhe më e përkëdhelur kështu”, ka shkruar ajo.

Armina është prej vitesh në një marrëdhënie me Shkëlzen Berishën dhe tashmë pritet që ta finalizojnë me dasmë.

Fansat e pyesin a do të dilte me një djalë më të ri,

Më të lexuarat