BREAKING NEWS

Bien rastet e reja! Më shumë të shëruar se të infektuar, ja si paraqitet sot situata epidemiologjike në Shqipëri në 24 orët e fundit

Bien rastet e reja! Më shumë të shëruar se të
x

Gossip

‘Fansi i armatosur më kërcënoi’, këngëtarja e njohur shqiptare rrëfen tmerrin që përjetoi në Suedi gjatë një koncerti: Më tha ...

‘Fansi i armatosur më kërcënoi’, këngëtarja

Këngëtarja e mirënjohur Rovena Stefa e ftuar në emisionin ‘Glamour Zone’ ka rrëfyer detaje të patreguara nga jeta e saj private.

Ajo tha se ka treguar një ngjarje aspak të këndshme sesi një fans e ka kërcënuar në prapaskenë duke i kërkuar të shkonte me të.
Pjesë nga intervista:

Ester Bylyku: Ka patur ndonjë fans që ka bërë cmenduri për ty? Per shembull, të ka ndjekur këmba e këmbës, ose ka ardhur në koncert…

Rovena Stefa: Ka qenë në Suedi, një shqiptar i fiksuar. Kam qenë në prapaskenë me 2 këngëtarë të tjerë dhe sigurimin, dhe ai ka gjetur një mënyrë dhe ka ardhur aty mbrapa (në prapaskenë) dhe kishte armë me vete. Më tha: ‘O do vish me mua o ska…’

Ester Bylyku: Në sy të sigurimit ndodhi kjo?

Rovena Stefa: Po, në sy të sigurimit. Ishte problem sepse ai ishte i dehur, dhe kishte armë. Por mëpas e kanë marr, dhe ka ngrënë një drru të mirë (qesh).

Më të lexuarat