Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Fansja e quajti hipokrite dhe nuk i la gjë pa thënë, Alketa Vejsiu ‘i përvishet’ keq dhe i jep përgjigjen që nuk e priste

Postuar: 23/07/2019 - 12:58

Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu është mjaft e ndjekur dhe aktive në rrjetet sociale ku publikon vazhdimisht foto dhe video  të ndryshme nga pushimet e saj jashtë dhe brenda vendit. Së fundmi, Alketa ka publikuar një video ku shihet bregdeti shqiptar.

“Shqipëria, bukuroshja e Mesdheut, toka që aq shumë dua”, shkruante pranë videos moderatorja, mirëpo të shumtë kanë qenë komentuesit që i janë kthyer kundra.

“Ta doje aq shumë ti nuk jetoje për aq vite jashtë. Apo të lindje fëmijët jashtë, apo të bëje pushimet jashtë. Mjaft me këto skena se bëheni pak si shume hipokrite,”, i shkruan fansja, ndërkohë që Alketa i kthen përgjigje menjëherë.

“Unë jetoj në Shqipëri Albaaaaaaaaa! S’kam jetuar kurrë jashtë”, ja kthen Alketa duke i mbyllur gojën një herë e mirë.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 08/12/2019 - 14:41

Moderatorja e njohur Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj po shijojnë pushimet në alpet e Zvicrës.

Postuar: 08/12/2019 - 11:12

Këngtarët Era Rusi dhe Ylli Baka kanë publikuar këngën e re dedikuar tërmetit të 26 nëntorit duke

Postuar: 08/12/2019 - 10:37

Fituese e kompeticionit “Kënga Magjike” u fitua nga këngëtarja Eneda Tarifa, me këngë

Postuar: 08/12/2019 - 10:24

Këngëtarja Genta Ismajli ka konfirmuar lidhjen me biznesmenin turk i quajtur Husen.

Postuar: 07/12/2019 - 23:52

Këngëtarja Eneda Tarifa është fituesja e festivalit “Kënga Magjike 2019”.Pas votimit

Postuar: 07/12/2019 - 23:43

Fifi është një ndër pretendetet kryesore për të fituar çmimin e parë në “Kënga Magjike&rdqu

Postuar: 07/12/2019 - 22:40

Reperi i njohur shqiptar Viktor Paloka, i njohur si Unikatil, ka humbur njeriun e tij të shtrenjt