Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Furtunë shkarkimesh në administratë, Rama kërkon nga drejtuesit në qarqe lista me emrat e drejtorëve dështakë, ikin 20 emrat e parë në Tiranë

Furtunë shkarkimesh në administratë, Rama kërkon nga
x

Gossip

Faqja e njohur demaskon VIP-at, shikoni si i turpëron vajzat e famshme që postojnë imazhet seksi në Instagram (FOTOT)

Faqja e njohur demaskon VIP-at, shikoni si i turpëron vajzat e famshme

Çdo njeri duket në formën më të mirë të mundshme kur poston foto online, por kjo faqe instagrami po i nxjerr zbuluar të gjithë VIP-at e Instagramit.

Llogaria me bazë në Rusi e quajtur “Beauty False” poston foto të tipit “Instagrami vs Realiteti”, ku tregon disa persona me shumë ndjekës që nuk janë aspak ashtu si mendojnë fansat, por janë shumë ndryshe.

Madje kjo faqe riposton fotot që postojnë personazhet e njohur por se si do dukeshin ata në të vërtetë pa make-up dhe pa efektet e rrjeteve sociale.

Faqja e njohur demaskon VIP-at, shikoni si i turpëron vajzat e famshmeFaqja e njohur demaskon VIP-at, shikoni si i turpëron vajzat e famshmeFaqja e njohur demaskon VIP-at, shikoni si i turpëron vajzat e famshmeFaqja e njohur demaskon VIP-at, shikoni si i turpëron vajzat e famshmeFaqja e njohur demaskon VIP-at, shikoni si i turpëron vajzat e famshmeFaqja e njohur demaskon VIP-at, shikoni si i turpëron vajzat e famshmeFaqja e njohur demaskon VIP-at, shikoni si i turpëron vajzat e famshmeFaqja e njohur demaskon VIP-at, shikoni si i turpëron vajzat e famshmeFaqja e njohur demaskon VIP-at, shikoni si i turpëron vajzat e famshmeFaqja e njohur demaskon VIP-at, shikoni si i turpëron vajzat e famshme

Më të lexuarat