BREAKING NEWS

“Është një xhelat i vërtetë”, ish-Presidenti Meta paralajmëron Ramën: Do të përdorim ligjet e tij për të...

“Është një xhelat i vërtetë”,
x
BREAKING NEWS

Meta shpërthen ndaj Ramës, i kujton kohën kur ishte kryebashkiak: Më qepej nga prapa si xhol dhe…

Meta shpërthen ndaj Ramës, i kujton kohën kur ishte kryebashkiak:
x
BREAKING NEWS

E frikshme/ Bie rrufeja në Berat, shkrumbohet shtëpia, zjarrfikësit shpëtojnë mrekullisht...

E frikshme/ Bie rrufeja në Berat, shkrumbohet shtëpia,
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

Ngjarja tragjike në Himarë, Spartak Ngjela plas deklaratën e fortë për ish-efektivin e policisë: Na del të jetë...

Ngjarja tragjike në Himarë, Spartak Ngjela plas deklaratën e
x
BREAKING NEWS

Ndryshim drastik i temperaturave, çfarë pritet të ndodhë me motin ditën e nesërme

Ndryshim drastik i temperaturave, çfarë pritet të ndodhë
x
BREAKING NEWS

Frrok Çupi zbulon emrat e bujshëm që janë hequr qafe nga politika dhe i nxjerr në shesh të gjitha: Azem Hajdari më tha se ‘o do ta vras Berishën, o do më vrasë’, Ilir Meta donte të ekzekutonte Becchettin për 2  milionë euro, ja si e helmuan me kafe amb...

Frrok Çupi zbulon emrat e bujshëm që janë hequr qafe nga
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh? Dy shpërthime në Tiranë/ I vendoset eksploziv dy banesave, policia zbardh detaje

Çfarë po ndodh? Dy shpërthime në Tiranë/ I vendoset
x

Gossip

Çfarë do bëje nëse Marku të tradhton? Rudina Dembacaj i lë të gjithë pa fjalë me përgjigjen e saj

Çfarë do bëje nëse Marku të tradhton? Rudina Dembacaj

Çfarë do bënte Rudina Dembacaj nëse bashkëshorti do e tradhtonte?

Kjo është pyetja që iu drejtua moderatores dhe aktores, e cila shpeshherë i jep mundësinë ndjekësve të saj t’i bëjnë pyetje, mes tyre dhe personale.

Rudina nuk ka ngurruar të përgjigjet duke treguar se do të ndahej.

“Po të tradhtoi Marku çfarë bën? E le direkt?”, ishte pyetja ndërsa Rudina u përgjigj thjesht dhe qartë duke vendosur një këngë të Elita 5, “Lamutmirë”, që është këngë ndarjeje.

Çfarë do bëje nëse Marku të tradhton? Rudina Dembacaj

Më të lexuarat