BREAKING NEWS

Vihet në dyshim besueshmëria e OBSH, nxjerr një tjetër version duke përhapur alarm: Po, ka prova që koronavirusi transmetohet nga ajri

Vihet në dyshim besueshmëria e OBSH, nxjerr një tjetër
x

Gossip

Çfarë fshihet pas historisë së suksesit të Luana Vjollcës? Moderatorja e thotë hapur

Çfarë fshihet pas historisë së suksesit të Luana

Luana Vjollca është padyshim një nga personazhet publike më të ndjekura në vendin tonë, teksa përpos rolit të moderatores ka korrur sukses edhe si autore dhe këngëtare.

Por, si ia ka dalë Luana të jetë kaq e sukseshme dhe të prek majat?

Kjo është një pyetje që u bëhet shpesh njerëzve të arrirë, dhe sot Luana ka ndarë me ne “çelësin” e suksesit.

Moderatorja ka postuar në Instastory një thënie shumë të famshme që thotë: “Në fund të fundit jeta ime është historia e përpjekjeve që kam bërë për të qëndruar me këmbë në Tokë, ndërsa mbaja sytë nga qielli.

Pra, thënë shkurt, punë, vullnet dhe ëndrra, janë tre fjalët kyçe që mund të përshkruanin më mirë historinë e suksesit të Luanës, nisur nga postimi i saj.

Çfarë fshihet pas historisë së suksesit të Luana

Më të lexuarat