BREAKING NEWS

Dosja e nxehtë në SHBA, deputeti i PS bën deklaratën e fortë: Duan të heqin Edi Ramën

Dosja e nxehtë në SHBA, deputeti i PS bën deklaratën e
x
BREAKING NEWS

"Lidhje e fshehtë dhe aspak zyrtare", deputeti i PD-së reagon mbi çështjen "McGonigal": Rama nuk mund të jetë kryeministër i shqiptarëve

"Lidhje e fshehtë dhe aspak zyrtare", deputeti i PD-së
x
BREAKING NEWS

“Askush nuk e thotë...”, Kreshnik Spahiu zbardh prapaskenat e skandalit “Mcgonigal” dhe hedh dyshime të forta: Si e ndihmoi ish e dashura e shefit të FBI Edi Ramën

“Askush nuk e thotë...”, Kreshnik Spahiu zbardh prapaskenat e
x
BREAKING NEWS

Skandali “McGonigal”/ Gjiknuri e pranon: Edhe unë e kam takuar ish-agjentin e FBI-së, nuk jap detaje për çfarë biseduam, por..

Skandali “McGonigal”/ Gjiknuri e pranon: Edhe unë e kam takuar
x
BREAKING NEWS

Kush është i përkëdheluri i Perëndimit? Kreshnik Spahiu zbulon politikanin e lartë: Ka marrë një goditje të fortë politike dhe mediatike

Kush është i përkëdheluri i Perëndimit? Kreshnik Spahiu
x
BREAKING NEWS

"Ne jemi si 'Republikat e bananeve'...", Abilekaj reagon ashpër: Edi Rama nuk mund të shpëtojë, shkatërroi imazhin e Shqipërisë

"Ne jemi si 'Republikat e bananeve'...", Abilekaj reagon
x
BREAKING NEWS

Situata në PD/ Gazmend Bardhi liston cilat janë 3 arsyet që e ndajnë atë nga Berisha

Situata në PD/ Gazmend Bardhi liston cilat janë 3 arsyet që e
x
BREAKING NEWS

Ngjarje e rëndë/ Nga kati i pestë te zeroja, shkëputet ashensori me njerëz brenda në Tiranë

Ngjarje e rëndë/ Nga kati i pestë te zeroja, shkëputet
x

Gossip

Çfarë i bëri bashkë vajzat? Kylie Jenner shfaqet krah këngëtares së njohur shqiptare (FOTO)

Çfarë i bëri bashkë vajzat? Kylie Jenner shfaqet krah

Të jesh në rrethin shoqëror të familjes Kardashian-Jenner për shumë mund të jetë e vështirë, thuajse e pamundur, por mesa duket nuk është aspak e tillë për vajzat e familjes Hadërgjonaj, teksa Anxhelia, vajza e artistes Arbërie Hadërgjonaj është shfaqur krah Kylie Jenner së fundmi. 

Anxhelina, të cilën e njihni për projektet e saj muzikore në tregun muzikor shqiptar, ka postuar së fundmi një foto në Instagram-in e saj ku duket nën shoqërinë e miliarderes dhe mikut të tyre të përbashkët, make up artist-it Ariel. Foton e ka postuar edhe Kylie në llogarinë e saj me 379 milionë ndjekës në rrjetin social, ndërsa është pikërisht Ariel që i ka bërë vajzat bashkë dhe jo për herë të parë pasi edhe në të shkuarën ato kanë frekuentuar të njejtaj vende dhe kanë qenë nën shoqërinë e njëra-tjetrës. Megjithatë mund të themi që kjo është fotoja e tyre e parë bashkë, dëshmi për marrëdhënien që tashmë kanë krijuar. 

Në fakt, sic ka bërë më parë me dije edhe Albëria, Anxhelia jeton në SHBA, prej shumë vitesh tani, shumë pranë me familjen e njohur të serialit "Keeping Up With the Kardashians", madje ka rrëfyer edhe eksperiencën e t'u takuarit me to falë miqësisë që kanë me Ariel dhe afërsisë së vendeve ku banojnë.