BREAKING NEWS

Do të shpallet “non grata” së shpejti”? Ilir Meta bën deklaratën e fortë, zbulon planin e fshehtë: Le ta bëjnë gjatë kohës që jam President! Do e paguaj vetë biletën e ekstradimit, të mi ngrijnë asetet dhe llogaritë

Do të shpallet “non grata” së shpejti”? Ilir Meta
x
BREAKING NEWS

Escobar refuzoi ta takonte, Ilir Meta: Më falni për modestinë, por...

Escobar refuzoi ta takonte, Ilir Meta: Më falni për modestinë,
x
BREAKING NEWS

Presidenti Meta zbulon datën e zgjedhjeve të pjesshme lokale

Presidenti Meta zbulon datën e zgjedhjeve të pjesshme lokale
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim plas deklaratën e fortë, tregon nëse SHBA do të zbulojë provat që kanë fundosur Sali Berishën

Yuri Kim plas deklaratën e fortë, tregon nëse SHBA do të
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim e thotë për herë të parë: Ju tregoj kush i mblodhi provat për të shpallur non grata Sali Berishën

Yuri Kim e thotë për herë të parë: Ju tregoj kush i
x
BREAKING NEWS

SHBA i tregon prangat Sali Berishës, Yuri Kim ‘i shuan çdo shpresë’: Ka prova! I iku drejtësisë...

SHBA i tregon prangat Sali Berishës, Yuri Kim ‘i shuan çdo
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim bën paralajmërimin e fortë: Ata që janë në pushtet, nëse u kërkohet llogari duhet që të…

Yuri Kim bën paralajmërimin e fortë: Ata që janë
x
BREAKING NEWS

'Ballkani i Hapur', Yuri Kim zbulon qëndrimin e SHBA-së

'Ballkani i Hapur', Yuri Kim zbulon qëndrimin e SHBA-së
x

Gossip

Çfarë i ka ndodhur? Romeo i shprehu publikisht pëlqimin e tij Beniadës, Aleksia Peleshi përfundon në spital (FOTO)

Çfarë i ka ndodhur? Romeo i shprehu publikisht pëlqimin e tij

Aleksia Peleshi, vajza e ministrit Niko Peleshi, është shtruar në spital. Ka qenë vetë ajo, që ka publikuar një foto në Instastory, ku tregon se është në gjendje jo fort të mirë shëndetësore.

“Flm plak, super foto”, ka shkruar Aleksia përmbi foto.

Çfarë i ka ndodhur? Romeo i shprehu publikisht pëlqimin e tij

Nuk dihet se çfarë ka ndodhur me modelen, por mbrëmjen e djeshme i dashuri i saj, Romeo Veshaj shprehu pëlqimin për një prej konkurrentëve të “Big Brother VIP”, Beniadën.

I nxitur nga vëllai Donaldi me plot shaka , ai i tha se për çdo gjë mund të kërkojë ndihmën e tij.

Kujtojmë që Aleksia dhe Romeo janë prej disa kohësh të lidhur, madje nuk kanë munguar edhe deklaratat publike.

Çfarë i ka ndodhur? Romeo i shprehu publikisht pëlqimin e tij