BREAKING NEWS

7 besnikë të Sali Berishës me dosje spiuni pritet të përjashtohen nga politika, kreu i “Foltores” nis kërcënimet ndaj deputetëve të PD që kanë paralajmëruar votimin e nismës së dekomunistizimit

7 besnikë të Sali Berishës me dosje spiuni pritet të
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim mesazh Ramës, deklaron se institucionet shqiptare janë të dobëta dhe asgjë nuk është e garantuar, kërkon nga qeveria që të zgjedhë se cilën rrugë do ndjekë, me Perëndimin apo me Lindjen

Yuri Kim mesazh Ramës, deklaron se institucionet shqiptare janë
x
BREAKING NEWS

Prag lufte, ndizet “fuçia e barutit” që mund ta hedhë në erë Evropën, Dodik kërkon të instalojë në Ballkan skemën që po përdor Vladimir Putini në Ukrainë

Prag lufte, ndizet “fuçia e barutit” që mund ta
x
BREAKING NEWS

Shpërthimet në gazsellës alarmojnë NATO, blindohet Norvegjia me trupa ushtarake

Shpërthimet në gazsellës alarmojnë NATO, blindohet Norvegjia
x
BREAKING NEWS

Fillojnë ditët e vështira për Serbinë, nis plani gjerman për të ndryshuar politikën me “dy karrige” të Vuçiçit, këshilltari i Scholz “zbarkon” në rajon, del jashtë loje dhe “Ballkani i Hapur”

Fillojnë ditët e vështira për Serbinë, nis plani
x
BREAKING NEWS

Putin mund të sulmojë kabllot nënujore të internetit, ja pika ku mund të shpërthejë “Lufta e Tretë Botërore” që do të përfshijë Rusinë dhe NATO

Putin mund të sulmojë kabllot nënujore të internetit, ja
x
BREAKING NEWS

Bota nën alarm, Putin hap rrugën për përdorimin e armëve bërthamore, shpall zyrtarisht aneksimin e 4 rajoneve të pavarura të Ukrainës, SHBA e paralajmëron për pasoja katastrofike

Bota nën alarm, Putin hap rrugën për përdorimin e
x
BREAKING NEWS

Henry Kissinger: Putin ka humbur, ne e mundim dhe në luftën bërthamore, ja si duhet të kundërpërgjigjet NATO

Henry Kissinger: Putin  ka humbur, ne e mundim dhe në luftën
x

Gossip

Çfarë i ndodhi aktores? Rudina Dembacaj nga shtrati i spitalit, ja amaneti që i la Mark Frrokut para se të futej në sallë (FOTO)

Çfarë i ndodhi aktores? Rudina Dembacaj nga shtrati i spitalit, ja

Rudina Dembacaj është një prej artisteve më të dashura për publikun shqiptar. Ajo gjatë kësaj kohe ka kaluar disa probleme të vogla shëndetësore, teksa i ka ndarë dhe me ndjekësit e saj në “Instagram”.

Aktores i është dashur të bëjë një ndërhyrje dhe para se të futej në sallë ajo ka zbuluar amanetin që i ka lënë Markut.

Çfarë i ndodhi aktores? Rudina Dembacaj nga shtrati i spitalit, ja

Dhe e gjeni dot cili ka qenë amaneti? Nëna e Markut. Më pas ajo ka shpjeguar se bëhet fjalë vetëm për një injeksion të lehtë.

Më tej, Rudina ka sqaruar se nuk bëhej fjalë për një amanet serioz.

Çfarë i ndodhi aktores? Rudina Dembacaj nga shtrati i spitalit, ja

“Që të sqarohem ishte thjesht një injeksion (jo ndërhyrje) pak i vështirë që duhej bërë me anestezi. Nuk e kisha amanet serioz. Më tepër për të ç’tensionuar Markun”, ka shkruar ajo.