BREAKING NEWS

Shtohen ethet për Ilir Metën, Sali Berishën dhe 3 ish-ministra të njohur, ja pse drejtësia mund të hapë hetimet për aferën e tyre qindra milionëshe që po iu zhduk shqiptarëve 10 mln dollarë në vit

Shtohen ethet për Ilir Metën, Sali Berishën dhe 3 ish-ministra
x
BREAKING NEWS

Fillojnë ditët e “tmerrit” për Shkëlzenin për aferën e Gërdecit, më 7 dhjetor del para SPAK sekretarja e Aldo Bumçit që mund ta çojë pas hekurave, djali i Berishës në GJKKO më 14 dhjetor

Fillojnë ditët e “tmerrit”  për Shkëlzenin
x
BREAKING NEWS

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali Berishës, inxhinierja nxjerr për herë të parë në SPAK faktin që vërteton lidhjet e fshehta të djalit të tij si pronar në hije i biznesit të vdekjes në Gërdec

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho: Në tryezën e SPAK, fletë-arresti për Sali Berishën, prokurorët gati kërkesën për t’i kërkuar Kuvendit autorizimin që çon në pranga ish-kryeministrin

Spartak Braho: Në tryezën e SPAK, fletë-arresti për Sali
x
BREAKING NEWS

Ja të gjitha dhuratat e Edi Ramës për Carlo Bollinon, si e vendosi të gjithë shtetin në shërbim të bizneseve të tij, nga përfitimi i kontratave Bunkart 1, Bunkart 2, deri tek falja me firmën e kryeministrit për 20 vite prona publike me 1 euro qira, zba...

Ja të gjitha dhuratat e Edi Ramës për Carlo Bollinon, si e
x
BREAKING NEWS

"S'kishte bazë ligjore për demontim të fishekëve, më pas doli urdhëri për.."/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet dëshmia e sekretarit të Përgjithshëm të Ministrisë së Mbrojtjes

"S'kishte bazë ligjore për demontim të fishekëve,
x
BREAKING NEWS

“Urdhrin e kërkon shefi”/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet dëshmia e ish-ushtarakut

“Urdhrin e kërkon shefi”/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet
x
BREAKING NEWS

Dosja “Tropoja”, si u ekzekutuan njëri pas tjetrit vëllezërit Haklaj pas konfliktit me Berishën, kush janë 15 zyrtarët që rrezikojnë burgun, ja provat që po heton SPAK

Dosja “Tropoja”, si u ekzekutuan njëri pas tjetrit
x

Gossip

Çfarë i ndodhi këngëtarit? Ermal Fejzullahu anulon koncertet

Çfarë i ndodhi këngëtarit? Ermal Fejzullahu anulon

Pavarësisht se sezoni i verës ka përfunduar, Ermal Fejzullahu vijon të jetë aktiv me koncertet e tij si brenda edhe jashtë Shqipërisë.

Por ditën e sotme, këngëtari ka habitur fansat me një prej postimeve të bëra në profilin e tij të Instagramit, përmes të cilit ka lajmëruar anulimin e dy koncerteve të tij në Itali.

Përshendetje të gjithëve. Doja t’ju njoftoja se për arsye personale, nuk mund të jem pjesë e koncerteve në Itali, të cilat janë parashikuar të mbahen sot edhe nesër. Ju falenderoj për mirëkuptimin tuaj. Uroj të shihemi sa më shpejt”, shkruan artisti në profilin e tij.

Këngëtari nuk ka dhënë detaje të mëtejshme se cila është arsyeja e anulimit të koncerteve por në një postim tjetër të bërë nga Ermali, ai ka publikuar një video të shtëpisë së tij, ku shkruan: “Shtëpi e ëmbla shtëpi”.

Kujtojmë që në fillim të këtij muaji, Ermali ka shqetësuar fansat e tij, teksa ka publikuar një fotografi në “Instastory”, duke marrë serum në ambjentet e shtëpisë së tij. Në atë kohë, Ermali nuk zbuloi më shumë lidhur me arsyen që në krahë mbante një vigon.

Sa i përket karrierës së tij, Ermali ka ardhur me disa projekte muzikore, kryesisht bashkëpunime.