BREAKING NEWS

Dy ditë para Kuvendit të Berishës, Yuri Kim zbulon arsyen e vizitës së Escobar në Tiranë dhe jep mesazhin e fuqishëm

Dy ditë para Kuvendit të Berishës, Yuri Kim zbulon arsyen e
x
BREAKING NEWS

Ndizet situata, demokratët nxjerrin emrin e “përfaqësuesit” të Tom Doshit që mbështet Berishën, Bejko paralajmëron sulm të selisë pas 11 dhjetorit

Ndizet situata, demokratët nxjerrin emrin e
x
BREAKING NEWS

Zbardhet strategjia antikorrupsion e SHBA, dhjetra politikanë rrezikojnë sekuestrim pronash e bllokim llogarish, Kim e Blinken paralajmërojnë reprezalje

Zbardhet strategjia antikorrupsion e SHBA, dhjetra politikanë
x
BREAKING NEWS

Mimi Kodheli: Bullgaria të heqë veton dhe të hapë rrugën e integrimit, Tirana nuk do kërkojë ndarje nga Shkupi, kemi mësuar nga gabimet e njëri-tjetrit

Mimi Kodheli: Bullgaria të heqë veton dhe të hapë
x
BREAKING NEWS

SHBA bën lëvizjen e papritur para Kuvendit të Berishës

SHBA bën lëvizjen e papritur para Kuvendit të Berishës
x

Gossip

Çfarë i ndodhi? Konkurrentja e ‘Big Brother VIP’ shpërthen në lot (VIDEO)

Çfarë i ndodhi? Konkurrentja e ‘Big Brother VIP’

Dita e sotme ka nisur mes lotëve për këngëtaren Beatrix Ramosaj.

Mesa duket për Beatrix, ditët e izolimit po bëhen çdo ditë e më të vështira.

Pika e saj më e dobët janë familjarët dhe qenushja e saj, arsye për të cilën mund të ketë ndodhur edhe kjo përlotje.

Episodet e përmallimit të saj kanë qenë të shpeshta teksa ajo është bërë emocionale kur ka kujtuar qenushen e saj, nënën apo kur ka dëgjuar zërin e vëllait të saj këngëtar.