BREAKING NEWS

Do të shpallet “non grata” së shpejti”? Ilir Meta bën deklaratën e fortë, zbulon planin e fshehtë: Le ta bëjnë gjatë kohës që jam President! Do e paguaj vetë biletën e ekstradimit, të mi ngrijnë asetet dhe llogaritë

Do të shpallet “non grata” së shpejti”? Ilir Meta
x
BREAKING NEWS

Escobar refuzoi ta takonte, Ilir Meta: Më falni për modestinë, por...

Escobar refuzoi ta takonte, Ilir Meta: Më falni për modestinë,
x
BREAKING NEWS

Presidenti Meta zbulon datën e zgjedhjeve të pjesshme lokale

Presidenti Meta zbulon datën e zgjedhjeve të pjesshme lokale
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim plas deklaratën e fortë, tregon nëse SHBA do të zbulojë provat që kanë fundosur Sali Berishën

Yuri Kim plas deklaratën e fortë, tregon nëse SHBA do të
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim e thotë për herë të parë: Ju tregoj kush i mblodhi provat për të shpallur non grata Sali Berishën

Yuri Kim e thotë për herë të parë: Ju tregoj kush i
x
BREAKING NEWS

SHBA i tregon prangat Sali Berishës, Yuri Kim ‘i shuan çdo shpresë’: Ka prova! I iku drejtësisë...

SHBA i tregon prangat Sali Berishës, Yuri Kim ‘i shuan çdo
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim bën paralajmërimin e fortë: Ata që janë në pushtet, nëse u kërkohet llogari duhet që të…

Yuri Kim bën paralajmërimin e fortë: Ata që janë
x
BREAKING NEWS

'Ballkani i Hapur', Yuri Kim zbulon qëndrimin e SHBA-së

'Ballkani i Hapur', Yuri Kim zbulon qëndrimin e SHBA-së
x

Gossip

"Çfarë ka ai më shumë se ty?", Iliri 'thumbon' këtë banor të ‘Big Brother VIP’, shpërthen Sabiani: Ata nuk e pranojnë një...

"Çfarë ka ai më shumë se ty?", Iliri

Sabiani, Antonela dhe Meridiani janë në nominim dhe njëri prej tyre do të lërë shtëpinë mbrëmjen e së premtes. Ditën e sotme Iliri ka biseduar me Sabianin, duke hedhur kunja për Meridianin.

Ai i ka thënë “Çfarë bën Meridiani më shumë se ty këtu brenda?”.

"Pothuajse asgjë. Ata nuk e pranojnë një njeri që të jetë i pëlqyer nga të gjithë dhe të mos nominohej kurrë edhe unë nuk mund të rrija në heshtje duke marrë atë mos nominimin, s’më rri këtu brenda”, i është përgjigjur Sabiani.