BREAKING NEWS

Mbi 2 mijë testime! Zbardhen të dhënat e fundit, ja sa raste të reja me COVID u regjistruan në 24 orët e fundit në Shqipëri

Mbi 2 mijë testime! Zbardhen të dhënat e fundit, ja sa raste
x

Gossip

Çfarë ka mes tyre? Hyri me shumë bujë në Top Channel, Ana e “Përputhen” kapet sërish mat me reperin e njohur (FOTO)

Çfarë ka mes tyre? Hyri me shumë bujë në Top Channel,

Pak ditë më parë bënë xhiron e mediave disa pamje ku konkurrentja e “Përputhen”, Ana u pa në shoqërinë e reperit “Bardhi”, i njohur nga hiti “Betohemi”.

Dyshja dukeshin shumë të afërt në shoqërinë e njëri-tjetrit, duke folur dhe duke qeshur.

Çfarë ka mes tyre? Hyri me shumë bujë në Top Channel,

Tani “Prive” i ka kapur sërish mat Anën dhe Bardhin teksa dilnin nga makina dhe kjo ka ngritur pikëpytje mbi raportin e tyre.

Shoqëri apo diçka më shumë? Për sa kohë dy emrat nuk po flasin, dyshimet mbeten!

Çfarë ka mes tyre? Hyri me shumë bujë në Top Channel,

Çfarë ka mes tyre? Hyri me shumë bujë në Top Channel,

Më të lexuarat