BREAKING NEWS

Publikohet përditësimi më i fundit i Ministrisë së Shëndetësisë, zbardhet shifra: Ja sa të infektuar me koronavirus u shënuan ditën e sotme

Publikohet përditësimi më i fundit i Ministrisë së
x

Gossip

'E ke siklet që Orinda është më e gjatë se ty?', Turjan Hyska jep përgjigjen epike dhe i shkrin të gjithë së qeshuri

'E ke siklet që Orinda është më e gjatë se

Producenti Turjan Hyska ishte i ftuar në "Kurthin e Piter Pan", ku tregoi se është shumë i lumtur që do bëhen me vajzë dhe zbuloi se kanë vendosur që emri i saj të fillojë me A.

Një nga vogëlushet i bëri një pyetje Turit dhe për gjatësinë mes tij dhe Orindës dhe producenti ktheu një përgjigje epike.

"Unë ty të kam parë në televizor bashkë me Orindën dhe Orinda më është dukur pak më e gjatë se ty. Ti ndjen siklet për këtë gjë? Dhe a i ke thënë ndonjëherë Orindës të mos veshë taka se dukem më e shkurtër se ty?"

"Shiko pas një burri të suksesshëm fshihet një grua e gjatë", u përgjigj Turi duke shkaktuar të qeshura.

"Unë jam i lumtur që i kam ngjarë mamit, por nuk jam i lumtur që i kam ngjarë fisit të mamit, se po të kisha ngjarë nga fisi babit do isha 1.85cm. Unë dola 1.76. Unë jam i lumtur që jam burri Orindës, për gjatësinë ndonjëherë më vjen keq kur vesh ndonjë takë të lartë, po çfarë të bëjmë", u shpreh ai.

Më të lexuarat