BREAKING NEWS

I quan “siptari” shqiptarët, Konventa e BE-së dënon ashpër gjuhën e ministrit serb: Deklarime të tilla shkelin dinjitetin e institucioneve të republikës, është obligim...

I quan “siptari” shqiptarët, Konventa e BE-së dënon
x
BREAKING NEWS

Detaje nga ngjarja e rëndë në Pukë/ 11-vjeçari dyshohet se u plagos me armë zjarri nga një...

Detaje nga ngjarja e rëndë në Pukë/ 11-vjeçari
x
BREAKING NEWS

Zgjedhja e Presidentit të ri, reagon sërish PD: Gjithçka ishte fasadë dhe mashtrim, Rama e kishte paracaktuar emrin e Kreut të Shtetit

Zgjedhja e Presidentit të ri, reagon sërish PD: Gjithçka ishte
x
BREAKING NEWS

E rëndë, plagoset me armë zjarri një i mitur në Pukë

E rëndë, plagoset me armë zjarri një i mitur në
x
BREAKING NEWS

“Mu shkrep arma pa dashje”, plagosi shokun, jepet vendimi për efektivin e FNSH

“Mu shkrep arma pa dashje”, plagosi shokun, jepet vendimi për
x
BREAKING NEWS

Tymi ‘pushton’ qiellin, çfarë po ndodh në gadishullin e Karaburunit

Tymi ‘pushton’ qiellin, çfarë po ndodh në
x
BREAKING NEWS

Pas finales së madhe të Conference League, kryeministri Rama falenderon publikisht...: Këta i zbardhen faqen Shqipërisë

Pas finales së madhe të Conference League, kryeministri Rama
x
BREAKING NEWS

“Opozita fshihet pas një copë letre”/ Balla i përgjigjet ‘flakë për flakë’ Alibeajt, ‘thumbon’ ashpër edhe Ilir Metën: PS ka vetëm një kusht për zgjedhjen e Presidentit të ri!

“Opozita fshihet pas një copë letre”/ Balla i
x

Gossip

Çfarë ka ndodhur me Donaldin? Shëndeti i tij shqetëson familjarët: Më ka dalë një pikë e kuqe te e bardha e syrit

Çfarë ka ndodhur me Donaldin? Shëndeti i tij shqetëson

Gjatë spektaklit të djeshëm Donaldi tha diçka që është anashkaluar nga të gjithë: “më ka dalë një pikë e kuqe të e bardha e syrit nga tensioni”, tha ai.

Përveç kësaj ai ka pësuar një ndryshim të madh në peshë, Romeo thotë që janë dhjetë kilogramë minus.

Sigurisht që shkaku ndoshta është edhe i situatave në shtëpi të cilat mbase edhe i kanë shkaktuar stres.

Në një postim në profilin zyrtar në Instagram te Donaldit, të cilin e menaxhon vëllai i tij binjak, Romeo, thuhet se ai ka rënë shumë në peshë.

“Po e ndiqni buçkon? Apo nuk njihet më me 10 kile minus “bbvip”, shkruan Romeo në mbishkrimin e imazhit.

Shpresojmë që produksioni t’i monitorojë fizikisht dhe psikologjikisht banorët që janë izoluar tashmë prej 3 muajsh në shtëpinë e Big Brother VIP.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ???? ARTIST (@donaldveshaj)