BREAKING NEWS

“Kanë marrë mesazhe nga SHBA”/ Ben Andoni plas deklaratën e fortë, zbulon për çfarë i është dhënë garanci Metës dhe Kryemadhit

“Kanë marrë mesazhe nga SHBA”/ Ben Andoni plas
x
BREAKING NEWS

Analisti i njohur plas 'bombën', tregon çfarë e pret LSI-në: Meta nuk do ketë kohë për...

Analisti i njohur plas 'bombën', tregon çfarë e pret
x
BREAKING NEWS

“Meta-Kryemadhi po luajnë lojën”, Fatos Klosi del me deklaratën e fortë dhe paralajmëron zhvillimet e reja: Nuk janë kaq të qetë sa duken!

“Meta-Kryemadhi po luajnë lojën”, Fatos Klosi del me
x
BREAKING NEWS

Rreziku i një katastrofe bërthamore dhe kriza më e madhe në histori që do të përjetojë Evropa, ja dy planet e frikshme që po përgatit Putin, Zelensky alarmon botën

Rreziku i një katastrofe bërthamore dhe kriza më e madhe në
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho: Balluku pjesë e oligarkisë politike të Ramës, rruga Kardhiq-Delvinë aferë e pastër korruptive

Spartak Braho: Balluku pjesë e oligarkisë politike të Ramës,
x
BREAKING NEWS

Sa do të kapërcejnë temperaturat? Njihuni me parashikimin e motit për datën 6 korrik 2022

Sa do të kapërcejnë temperaturat? Njihuni me parashikimin e motit
x
BREAKING NEWS

Priten valë arrestimesh? Kryemadhi plas deklaratën e fortë dhe paralajmëron politikanët: Ja lista e ministrave që përfundojnë në burg

Priten valë arrestimesh? Kryemadhi plas deklaratën e fortë dhe
x
BREAKING NEWS

Çështja e pensionistëve milionerë, Kryemadhi zbardh detaje të reja: Ja ku qëndron problemi! Kikia: Totalisht e pafalshme për drejtësinë, skema më e madhe pas firmave piramidale

Çështja e pensionistëve milionerë, Kryemadhi zbardh detaje
x

Gossip

Çfarë ka ndodhur me Luana Vjollcën? Do shokoheni kur ta shikoni (Foto)

Çfarë ka ndodhur me Luana Vjollcën? Do shokoheni kur ta shikoni

Moderatorja Luana Vjollca ka bërë një postim shumë personal në rrjete sociale, duke iu treguar të gjithëve se jo gjithmonë ajo që shohim në Instagram është e vërteta.

Fillimisht Luana ka ndarë një foto ku shfaqet në super formë dhe e buzëqeshur, ndërsa në një tjetër shihet me sy të skuqur e të fryrë nga lotët. Moderatorja ka shkruar se ne nuk e dimë kurrë çfarë fshihet pas një buzëqeshjeje, prandaj duhet të jemi të sjellshëm.

“Çfarë jemi në Instagram dhe çfarë jemi në të vërtetë…ne kurrë nuk e dimë çfarë fshihet pas një buzëqeshje. Ji i sjellshëm! Duaje veten. Çohu, zbukurohu, jeto, lufto e ndiqi ëndrrat e tua, je më i/e fortë seç mendon”, ka shkruar Luana.

Çfarë ka ndodhur me Luana Vjollcën? Do shokoheni kur ta shikoni